piektdiena, 14. jūnijs
SākumsSportsHarijs Vītoliņš: "Tikām cauri ar zilumu, bet mums ir jāspēlē labāk"

Harijs Vītoliņš: “Tikām cauri ar zilumu, bet mums ir jāspēlē labāk”

Pēc papildlaikā izcīnītās uzvaras pār Poliju (5:4) Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš uzsvēra, ka pasaules čempionātā nav vāju pretinieku. Turklāt pirmā spēle vienmēr ir īpaša, ko gribas uzvarēt.

Līdz ar to mača sākumā mūsējo izpildījumā bija “par daudz kustības, kur vajadzēja nospēlēt aukstasinīgāk. Mēs gribējām par daudz mesties virsū pretspēlētājiem un atņemt ripu. Tajā puiši ir malači, ka parādīja raksturu, jo zaudējām trīs vārtus pēc rikošetiem. Arī papildlaikā nostāvējām mazākumā, tā kā ir daudz labas lietas. Tikām cauri ar zilumu, uzvara paliek uzvara, bet zinu viennozīmīgi, ka mums ir jāspēlē labāk un mēs varam spēlēt labāk. Norakstīsim to uz uztraukumu.”

Vītoliņš piekrita, ka daļa no izcīnītajiem diviem punktiem pienākas izlases videotrenerim Pēterim Gromam, kurš ieteica pēc sākotnēji neieskaitītajiem trešajiem vārtiem pieprasīt tiesnešiem caurskatīt video.

Viņš arī atzina, ka šodienas mačā viņam nav paticis tas, ka spēlētāji zaudējuši divcīņas: “Likās, ka mēs tajās gājām ar domu, ka jau esam uzvarētāji. Divcīņās ir jāiet simtprocentīgi un tās ir jāvinnē, turklāt jāvinnē no pareizās puses. Ir jāizvēlas pareizā pozīcija starp vārtiem un pretinieku, un tad, ja tu vinnē ripu, labāk izskriet pret vienu pretinieku nekā mēģināt apzagt un izskriet vienam pret vārtsargu.”

Vītoliņš uzsvēra, ka gaida rezultātu ne vien no pirmās maiņas, bet arī pārējiem virknējumiem: “Daudziem spēlētājiem ir jārāda labāks hokejs, un viennozīmīgi mēs to varam.”

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“The Tunes” izdod sev netipisku singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love”

Ar jaunu singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love” klajā nāk grupa “The Tunes”. Tā ir viena dziesma divās versijās – latviešu un angļu valodās,...

POPULĀRĀKIE