sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsHarijs Vītoliņš: "Vācieši šodien bija labāki, tas jāatzīst, un rezultāts ir otršķirīgs"

Harijs Vītoliņš: “Vācieši šodien bija labāki, tas jāatzīst, un rezultāts ir otršķirīgs”

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc 1:8 sakāves pret Vāciju Pasaules čempionātā hokejā uzreiz nebija gatavs atbildēt, kāpēc spēle izvērtās tieši tāda.

“Visi gatavojās, visi gribēja, skrēja, cīnījās. Bet sākas viss no mazām detaļām un niansēm – zaudējām ļoti daudz divcīņas, īpaši aizsardzības zonā. Kaut kur pārturējām ripu, kaut kur nedabūjām ārā, zaudējām divcīņas vārtu priekšā, un tas gāja – viena kļūda, otra, trešā, un tā spēle tā aizgāja,” sacīja treneris.

Viņš arī piekrita, ka vācieši bija ātrāki, taču spēlētāju uzmanība uz to vērsta arī pirms mača, tomēr mūsējie spēles gaitā bieži noķerti uz pretuzbrukumiem, kad hokejistiem neizdevās ripu nogādāt pretinieku zonā.

Taujāts, kā pēc šāda nokdauna piecelties, Vītoliņš izteicās sekojoši: “Mums ir divas dienas laika – apdomāsim, puiši atjaunos spēkus, tā kā čempionāts turpinās, mums priekšā vēl ir trīs spēles. Vienmēr ir jāmāk piecelties. No šādiem zaudējumiem parādās komandas raksturs un gars. Šobrīd r svarīgi, lai katrs saprot, kāpēc esam šeit ieradušies. Protams, ir sāpīgi zaudēt ar lielu rezultātu, bet tas ir tikai zaudējums, un nākamā spēle sākas no nulles. Mums ir jābūt gataviem saprast, kas pietrūka šajā spēlē un kas mums ir jāparāda, lai nākamajā spēlē varētu parādīt labu rezultātu.”

Nākamā spēle Latvijas izlasei būs sestdien pret Zviedriju.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE