sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsHokejists Haralds Egle: "Esam labos draugos ar Porziņģi, mācos no labākajiem"

Hokejists Haralds Egle: “Esam labos draugos ar Porziņģi, mācos no labākajiem”

Latvijas hokeja izlases “sausajā” uzvarā pret Kazahstānas valstsvienību (2:0) Pasaules čempionātā hokejā savus pirmos vārtus guva uzbrucējs Haralds Egle.

“Esam labos draugos ar Porziņģi, abi liepājnieki, mācos no labākajiem,” tā savu vārtu guvumu mačā pret Kazahstānu (2:0) komentēja Latvijas izlases uzbrucējs Haralds Egle.

Tajā epizodē viņš uzbrukuma zonā pie zilās līnijas palēcienā notvēra ar roku pretinieka pa gaisu raidīto ripu, nolika to uz nūjas lāpstiņas un raidīja devītniekā. “Abi maiņas biedri labi uzgāja uz aizsargiem, redzēju, ka vārtsargs skatās uz vidu, ka došu piespēli, tāpēc tajā brīdī vajadzēja pieņemt tādu lēmumu,” savu pirmo golu pasaules čempionātā atminējās Egle.

Viņa ieskatā Kazahstānas izlase ar savu sniegumu nav pārsteigusi, jo taktiski tieši šādai spēlei mūsējie esot gatavojušies – analizējuši pretinieku taktiku, zinājuši, ka viņiem ir daudz meistarīgu spēlētāju.

Egle atzina, ka mačs pret Kazahstānu bija atšķirīgs no pirmajiem diviem šajā čempionātā, jo “spēle bija daudz atklātāka, bet neteiktu, ka bija vieglāka vai grūtāka. Nekas jauns, un ejam uz priekšu!”

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE