sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsHokejists Roberts Mamčics: "Mums vēl ir šance iekļūt ceturdaļfinālā. Jāgatavojas tālāk, un...

Hokejists Roberts Mamčics: “Mums vēl ir šance iekļūt ceturdaļfinālā. Jāgatavojas tālāk, un jāaizmirst šo spēli”

Latvijas izlases aizsargs Roberts Mamčics Latvijas izlases zaudējumā pret Zviedriju (2:7) bija vienīgais, kurš nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Pēc spēles ar žurnālistiem Mamčics komentēja svarīgākos spēles brīžus.

Pēc mača viņš sacīja, ka pēc zaudētās pirmās trešdaļas (0:2) komanda otrajā periodā spēja izlīdzināt rezultātu, taču tad pieļāva kļūdas, kādas pret tik augsta līmeņa pretinieku nedrīkst atļauties: “Tiklīdz devām viņiem vairāk par vienu sekundi, viņi meta labi un precīzi. Bet mums priekšā divas svarīgas spēles, jāgatavojas tām. Mums vēl ir šance iekļūt ceturtdaļfinālā. Mums ir jāgatavojas tālāk, un jāaizmirst šo spēli.”

Mamčics atzina, ka pē neveiksmīgās otrās trešdaļas ģērbtuvē bija smagāka saruna, taču detaļās neieslīga, jo “kas bija ģērbtuvē, paliek ģērbtuvē. Vienkārši teicām, ka jāturpina spēlēt kā pirmo pus spēli, un trešajā periodā jāgatavojas nākamajām spēlēm. To arī mēģinājām izdarīt – izgājām, nostāvējām mazākumā, mēģinājām spēlēt aktīvi un neļaut viņiem daudz ko izveidot.”

Mačā pret Zviedriju Mamčics guva savus otros vārtus šajā pasaules čempionātā, un vairāk nekā viņš Latvijas izlasē ir pratis gūt tikai komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš (vēl pa diviem vārtiem ir Rodrigo Ābola un Roberta Bukarta kontā), taču aizsargs savus nopelnus izcelt nevēlējās.

“Mēs esam visi viena komanda – uzbrucēji palīdz mums aizsardzībā, aizsargi palīdz uzbrucējiem, ja ir iespēja, un arī vārtsargi palīdz aizsargiem un uzbrucējiem. Mēs turamies visi kopā un tikai tā iesim uz priekšu. Pa vienam mēs te neko neizdarīsim,” uzsvēra Mamčics.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE