sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsIzlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš: "Amerikāņus nevaram vinnēt tehnikā, tikai pašaizliedzībā un...

Izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš: “Amerikāņus nevaram vinnēt tehnikā, tikai pašaizliedzībā un nekaunībā”

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc šīs dienas treniņa sarunu ar žurnālistiem sāka ar atbildi uz jautājumu par uzbrucēja Haralda Egles veselības stāvokli.

Viņš pret slovākiem iedzīvotājās kājas sasitumā, pamatīgā zilumā un viņa gatavība piedalīties pēdējā grupas turnīra mačā pret ASV vēl bija zem jautājuma zīmes un skaidrība par to būs tikai spēles dienā. Tad arī tikšot izlemts, kādos virknējumos spēlēt, cik uzbrucējus un aizsargus pieteikt mačam.

Taujāts par to, kā jāspēlē pret amerikāņiem Vītoliņš norādīja: “Viss būs atkarīgs no mums pašiem. Skaidrs, ka mēs nevaram viņus vinnēt tehnikā, tikai pašaizliedzībā un nekaunībā. Mums jābūt nekaunīgiem, jālien. Amerikāņiem viennozīmīgi tā būs kā spēlīte, un mums tas jāizmanto – varbūt kaut kur paviršāk spēlēs aizsardzībā. Ja paši labi nospēlēsim aizsardzība, un ātri noķersim uz pretuzbrukumiem, tad kaut kas var būt. Un disciplīna vienmēr ir pirmajā vietā, jo vairākumā metieni viņiem ir tik precīzi, ka ir grūti tos visus nobloķēt.”

Vītoliņš arī atklāja, ka pirmoreiz karjerā ir redzējis, ka vārtsargs spēles laikā pazaudē septiņus kilogramu no sava svara, kā to mačā pret Slovākiju izdarīja Kristers Gudļevskis. “Pēc spēles pie soliņa es viņam teicu, ka malacis, ka tā izturēja, jo cits viņa vietā būtu pateici – es vairāk nevaru un noeju nost. Kā mēs redzējām, viņš pēc katra bullīša palika guļot, atkal saņēmās, piecēlās, nostāvēja, nokrita. Tikai caur tādu raksturu mēs varam tos punktus dabūt!” vārtsargu slavēja Vītoliņš.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE