ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSportsIzlases kapteinis Kaspars Daugaviņš: "Esam nolikti uz ceļiem, tagad ir jāmāk no...

Izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš: “Esam nolikti uz ceļiem, tagad ir jāmāk no tiem piecelties”

Latvijas hokeja izlase šodien piedzīvoja smagu sakāvi (1:8) pret Vācijas valstsvienību. Pēc spēles īsai sarunai ar žurnālistiem piekrita izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš.

“Mēs šodien sabrukām. Viņi bija visur labāki, zaudējām visas divcīņas, mēs pieļāvām bērnu kļūdas aizsardzībā, bet tagad parādīsies, vai mums ir raksturs, vai nav. Ir turnīra vidus, vēl trīs spēles jāspēlē. Mēs esam nolikti konkrēti uz ceļiem un tagad ir jāmāk no viņiem piecelties,” ar šādiem vārdiem pēc zaudējumu ar žurnālistiem sāka Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš.

Viņš piebilda, ka viens cilvēks visu komandu pacelt nevar, un katram pašam ir jāpaskatās spogulī: “Mums ir septiņi debitanti. Es arī šim esmu gājis cauri savā karjerā – 1:8, 0:9, 0:11. No tā ir kaut ko jāiemācās. Viņi bija ātrāki, labāki, tehniskāki, cita līmeņa komanda. Pret tāda līmeņa komandām ir jāspēlē cits hokejs. Mēs domājām, ka kaut ko izbakstīsim, kaut kur aizskriesim, tev vienkārši uzreiz sadod pa muguru. Tā ir realitāte šodien.”

Kā norādīja Daugaviņš, zinot, ka pretinieki iepriekšējā dienā bija brīvdiena, svarīgi bija pirmajās 20 minūtēs nekļūdīties, bloķēt metienus.

“Tad tu zini, ka nākamajās 20 minūtes viņi sāks kaut ko izdomāt. Paši zināt, ka spēlēt kā favorītam ir grūti, līderi sāk vilkt katrs uz savu pusi. Bet viņi iemeta divus golus, kā haizivis sajuta asinis, un tālāk jau mēs arī sākām nodarboties ar muļķībām,” sacīja kapteinis, atzīstot, ka pirmie divi ielaistie vārti komandu mentāli salauza.

“Vienkārši ir jāpieņem labāki lēmumi. Nebūs tā, ka iziesim laukumā un mācēsim perfekti spēlēt. Mums tomēr ir jauns sastāvs un džekiem ir jāgūst pieredze, un tiem, kas jau gadiem ir spēlējuši ir jārāda priekšzīmi,” piebilda Daugaviņš.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE