piektdiena, 14. jūnijs
SākumsSportsIzlases treneris Harijs Vītoliņš: "Spēlētājiem no pleciem ir novēlies slogs"

Izlases treneris Harijs Vītoliņš: “Spēlētājiem no pleciem ir novēlies slogs”

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc pirmās pamatlaikā izcīnītās uzvaras (2:0 pār Kazahstānu) izteicās, ka spēlētājiem no pleciem ir novēlies slogs, jo pirmajās trijās spēlēs visi līdzjutēji gaidīja tikai uzvaras.

Tajā pašā laikā spēle bija kā šūpoles, un bija momenti, kuros treneriem pret spēlētāju darbībām laukumā un pieņemtajiem lēmumiem ir iebildumi, kas pirms nākamās spēles pret Vāciju tiks pārrunāti, jo “kā es saku, no katras spēles ir, ko paņemt un pārrunāt.”

Tāpat Vītoliņš atzina, ka pirmajā trešdaļā spēlētāji nopelnīja pārāk daudz noradījumus, taču pierādīja savas kvalitātes skaitliskajā mazākumā, un “tas mazākums reizēm rada pārliecību.”

Viņš uzteica Kristera Gudļevska lielisko spēli, kas liks treneriem palauzīt galvu par vārtsarga izvēli nākamajam mačam, kā arī piekrita, ka pirmajās trīs spēlēs mūsējie lika pretiniekiem pārāk maz pārkāpt noteikumus: “Protams, tu nopelni vairākumu, ja kontrolē ripu, radi bīstamus momentus vārtu priekšā, kad pretinieki tevi grūž vai netiek ar tevi galā. Tas ir moments, ko varam izmantot – iet no nulles stūrim uz vārtiem, lai pretiniek tevi klupinātu vai grūstītu. Viennozīmīgi ir daudz faktoru, kurus varam pamainīt, lai izprovocētu pretinieku uz mazākumu.”

Vītoliņš arī pastāstīja, ka treneri turnīra gaitā jau ir pētījuši Vācijas izlases spēli gan pret Slovāki, gan Zviedriju, ko gan nevarot ņemt kā piemēru, jo zviedri pārliecinoši dominēja laukumā. Treneris atzina, ka vācieši spēlē fizisku un ātru hokeju, un minēja, ka mūsējiem, iespējams, par labu nāks tas, ka šajā mačā nebūsim izteikti favorīti.

“Vācija rangā ir augstāk, un mums būs vienkāršāk spēlēt – no mums vairāk negaidīs dominēšanu, un mēs mēģināsim viņus pārsteigt ar savu spēli,” piebilda Vītoliņš.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“The Tunes” izdod sev netipisku singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love”

Ar jaunu singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love” klajā nāk grupa “The Tunes”. Tā ir viena dziesma divās versijās – latviešu un angļu valodās,...

POPULĀRĀKIE