sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsIzlases uzbrucējs Rodrigo Ābols: "Uzslavas poļiem – viņi padarīja šo maču grūtu"

Izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols: “Uzslavas poļiem – viņi padarīja šo maču grūtu”

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols pasaules čempionāta pirmajā mača pret Poliju (5:4 papildlaikā) izcēlās ar gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli. Pēc spēles viņš veltīja uzslavas pretiniekiem, kuri sarežģīja Latvijas valstsvienības spēli.

“Viņi spēlēja diezgan cieši, mēs līdz galam to nerespektējām, un var jau teikt, ka bija rikošeti, bet ja paskatās uz visiem goliem, tad tur ir iemesli, kāpēc vispār nonācām līdz tādai situācijai,” paškritisks bija Ābols.

Viņš atzina, ka pretinieki uz maču iznāca ļoti noskaņojušies, turpretī mūsējie paši spēlējuši krampīgi. “Pirmās 40 minūtes kaut kur ripa pārlēca nūjai, atdevām neprecīzas piespēles, rezultātā nevarējām iegūt pārsvaru. Pazaudējām ripas uz zilās līnijas. Tās nav lietas kas mūsu hokejā, un tās mēs dzēsīsim ārā,” solīja uzbrucējs.

Trešajā trešdaļā Ābols bija tuvu, kā tobrīd šķita, trešajiem gūtajiem vārtiem (vēlāk viens no vārtu guvumiem tika ieskaitīts Kasparam Daugaviņam), taču tajā epizodē labi nospēlējis pretinieku vārtsargs: “Es nenolasīju līdz galam, ka viņš bija diezgan dziļi vārtos. Ja būtu paskatījies labāk, būtu darīji ko citu, bet tobrīd vairāk uztraucos par to, lai nepazaudētu ripu.”

Vienā no spēles momentiem pēc saķeršanās ar pretspēlētāju Ābols nejauši iesita tiesnesim. Pēc mača viņš atzina, ka jau tobrīd viņam notrīcējusi sirds par to, ka varētu saņemt noraidījumu, un tā trīcot vēl joprojām.

“Polis mani turēja aiz apkakles, neko neredzēju. Mēģināju trāpīt viņam pa roku, pacēlu galvu un ieraudzīju, ka tur stāv līnijnieks ar atgāztu galvu. Kādas simt reizes atvainojos viņam uzreiz un vēl simt pēc tam. Redzēs, kas notiks tālāk,” bažīgs par iespējamu diskvalifikāciju bija Ābols.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE