ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSportsKamaniņbraucējs Plūme par sezonas sasniegumiem un potenciālu “uzlikt ķirsīti uz kūkas” pēdējā...

Kamaniņbraucējs Plūme par sezonas sasniegumiem un potenciālu “uzlikt ķirsīti uz kūkas” pēdējā posmā

Kamaniņbraucējiem – medaļu raža pasaules kausa posmā Siguldā. Telefona sarunā ar raidījuma “Vakara sporta stunda” vadītājiem Edgaru Barbaku un Anatoliju Kreipānu kamaniņsportists Roberts Plūme, kurš tandemā ar Mārtiņu Botu sarunas brīdī ierindojas trešajā vietā pasaules kausa ieskaitē, pastāsta par sezonas sasniegumiem un potenciālu pēdējā posmā “uzlikt ķirsīti uz kūkas”.

Uz Kreipāna šaubām, ka tandēms samierināsies ar trešo vietu lielajā kopvērtējumā, Plūme teic: “Nu, samierināsimies – varbūt nebūs īstais vārds, bet, skatoties arī pēc tās tabulas, mēs tur šobrīd atrodamies diezgan droši, un mūsu tā vīzija, tas acu skatiens ir tomēr uz to sudrabu. Kā tu teici, 45 punkti vienā kopvērtējumā un otrā kopvērtējumā pat mazāk – 27, ja nemaldos. Tā kā cīņa vēl tikai ir priekšā.”

Taujāts par to, kā ir pēc tik ilga laika atgriezties mājās un braukt Siguldas trasē, kamaniņbraucējs norāda, ka šosezon lielākais stress pirms sacensību brauciena bijis pasaules čempionātā, taču otrajā vietā ierindojoties Siguldas pasaules kausa posms. “Tā atbildības nasta ir augsta, taču es domāju, ka tas arī savā ziņā palīdz un tā kā dzen uz priekšu – tas stresiņš. Ja to pareizi māk izmantot, tad noteikti kādu simtdaļu gan startā, gan trasē var iegūt,” tā Plūme.

“Mēs paši gan arī esam taisījuši kaut kādu atskaiti, kaut kādas atziņas, viennozīmi, ka labākā, teikt ir drusku par skaļu,” par to, vai šī ir tandēma labākā sezona, teic sportists, “Tas, ka tā ir bijusi citādāka, – tas ir visnotaļ. Šogad ir izcīnīts pasaules čempionāta tituls – tas tomēr tāds atzīstams sasniegums, bet es domāju, ka ļoti no svara būs, kā mums izdosies aizvadīt pēdējo pasaules kausa posmu, jo mums ir tajā sezonas kopvērtējumā arī izdevība izcīnīt otro vietu, kas pagāšgad neizdevās. Pagāšgad mēs bijām trešie. Līdz ar to es domāju, ka tas pēdējais posms vēl uztaisīs to ķirsīti uz kūkas.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE