piektdiena, 14. jūnijs
SākumsSports“Līdz pjedestālam nebija tālu.” Treneris Bricis par biatlonistes Bendikas sensacionālo atgriešanos

“Līdz pjedestālam nebija tālu.” Treneris Bricis par biatlonistes Bendikas sensacionālo atgriešanos

Biatlona sezonai noslēdzoties, sarunā ar raidījuma “Vakara sporta stunda” vadītājiem Edgaru Barbaku un Anatoliju Kreipānu, treneris Ilmārs Bricis atskatās uz biatlona sezonu kopumā un pastāsta par sportistes Baibas Bendikas sensacionālo atgriešanos šajā sezonā. “Līdz pjedestālam arī nebija tālu,” par Bendikas sasniegumiem teic Bricis.

Bricis piekrīt, ka šī biatlona sezona kopumā Latvijas sportistiem ir viena no spilgtākajām pēdējos gados ne tikai sudraba medaļas dēļ, ko izcīnija biatlonists Andrejs Rastorgujevs, bet arī Bendikas atgriešanās, par ko daudzi brīnījušies.

“Protams, tas bija milzīgs nezināmais,” par biatlonistes atgriešanos norāda Bricis, “Skaidrs, ka plāns bija – plāns “A”, plāns “B”, plāns “C”. Beigu beigās īstenībā pat nepiepildījās plāns “C”.”

Viņš turpina: “Skaidrs, tas bija process ar daudziem nezināmajiem. Skaidrs, ka jāvirzās pēc situācijas, dienu pa dienai, visu laiku izvērtējot kurā vietā mēs atrodamies, ko mēs varētu darīt, un vēl simtiem blakuslietas, kas to varēja mainīt un arī mainīja.”

Sportiste izcīnījusi piekto vietu sprintā pasaules čempionātā, ko Kreipāns pielīdzina pjedestālam. “Protams, līdz pjedestālam arī nebija tālu,” teic treneris.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“The Tunes” izdod sev netipisku singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love”

Ar jaunu singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love” klajā nāk grupa “The Tunes”. Tā ir viena dziesma divās versijās – latviešu un angļu valodās,...

POPULĀRĀKIE