ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSportsMārtiņa Rubeņa trenētie kamaniņbraucēji aizvadījuši godalgotāto pasaules čempionātu

Mārtiņa Rubeņa trenētie kamaniņbraucēji aizvadījuši godalgotāto pasaules čempionātu

Ražīgu pasaules čempionātu kamaniņu sportā aizvadījuši Latvijas sportisti. Sarunā ar raidījuma “Vakara sporta stunda” vadītājiem Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku treneris Mārtiņš Rubenis pastāsta, kā klājies čempionātā Altenbergā, Vācijā, un kāpēc no sportistiem sagaida tikai augstākos rezultātus.

Taujāts par to, kāpēc viss tik labi sportistiem veicies šajā čempionātā, Rubenis stāsta: “Man liekas, ka tā nav atbilde par šo sezonu kopumā vai atsevišķi, bet tas ir vairāk tāds daudzu gadu kopīgs komandas darbs, un ar komandu es domāju ne tikai sportistus un trenerus, bet arī vienu mazo atbalstītāju un daudzus lielus atbalstītājus, kas mūs daudzus gadus šādi ir atbalstījuši. Skaidrs, ka tas rezultāts tā soli pa solītim aug, un tā jaunā paaudze paliek jau tāda nobriedušāka un stabilāka – līdz ar to arī rezultāts.”

Uz jautājumu par to, kura no izcīnītajām godalgām bijis negaidītākais pārsteigums, Rubenis norāda, ka vienmēr no sirds gaida tikai un vienīgi pašu augstāko. “Tā nav diplomātiskā atbilde, to es arī sportistiem esmu skaidri pateicis, ka man par otro vietu tāds pilnīgs prieks un gandarījums nekad nebūs,” viņš atzīst, “Es zinu, – kamēr mēs neesam pirmie, mēs varam būt labāki. Tāpēc jau mēs te dzīvojam, vai ne?”

Līdz galam apmierināts Rubenis ir ar vienu startu, kurā iegūta zelta medaļa, taču priecīgs un pateicīgs ir par visiem pārējiem startiem. “Skaidrs, ka mēs varam labāk, un arī tās tendences trasē parādīja – skaidrs, ka visiem varbūt neizdevās nobraukt savā labākajā līmenī, bet šāda līmeņa sacensībās un ar visu to spriedzi, un visu pārējo, un lielā mērā arī trases konfigurāciju šoreiz – tā bija ļoti sarežģīta.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE