piektdiena, 14. jūnijs
SākumsSportsMotokrosa sensācija – 17 gadīgie dvīņubrāļi Lielbārži uzvar pasaules čempionāta pirmajā posmā

Motokrosa sensācija – 17 gadīgie dvīņubrāļi Lielbārži uzvar pasaules čempionāta pirmajā posmā

“Nekas tamlīdzīgs pasaules čempionātā motokrosā ekipāžām nav noticis,” teic raidījuma “Vakara sporta stunda” vadītājs Anatolijs Kreipāns, atsaucoties uz Daniela un Bruno Lielbāržu sensacionālo uzvaru pasaules čempionāta pirmajā posmā motokrosā blakusvāģiem, būdami vien 17 gadus veci. “Zinājām, ka to varam,” telefona sarunā raidījumā teic Daniels Lielbārdis.

“Sajūtas jau, ejot nedēļā, bija riktīgi labas, arī uz moča jutāmies riktīgi labi,” stāsta Lielbārdis, “Pirmajā braucienā sanāca pacīkstēties ar pērnā gada pasaules čempionu Marvinu, arī jau pēc devitā apļa viņu apdzinām un nobraucām pirmo braucienu pirmajā vietā. Tāpēc zinājām, ka to varam. Otrajā braucienā arī starts bija tikpat labs, bet, jā, varbūt ātrums nebija tikpat labs kā pirmajā, bet, jā, arī otrā vieta deva augstāko vietu uz goda pjedestāla.”

Viņš piekrīt Kreipāna teiktajam, ka iepriekš aizvadītie krosi ārzemēs un gūtās uzvaras sekmēja un pozitīvā veidā ietekmēja arī pasaules čempionāta sākumu. “Mēs jau Francijā un Nīderlandē aizvadījām divus viņu čempionāta posmus, kur arī uzvarējām. Tur arī bija visātrākie braucēji, tāpēc mēs jau pirms pasaules čempionāta zinājām, ka mums ir ātrums un ka mēs to varam izdarīt,” stāsta Lielbārdis.

Uz raidījuma vadītāja Edgara Barbaka teikto, ka tas bijis vien laika jautājums, kad dvīņubrāļi gūs panākumus, jo viņos ne brīdi nav bijušas šaubas, sportists nosaka: “Mēs varbūt necerējām, ka tas notiks tik ātri, ka jau pirmajā posmā uzvarēsim, bet jau zinājām, ka kaut kad tas noteitki notiks, bet, jā, esam ļoti priecīgi, ka tas notika jau pašā pirmajā posmā.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“The Tunes” izdod sev netipisku singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love”

Ar jaunu singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love” klajā nāk grupa “The Tunes”. Tā ir viena dziesma divās versijās – latviešu un angļu valodās,...

POPULĀRĀKIE