ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSportsRalfs Freibergs: "Nerespektēju uzvārdus, man vienalga kas tur spēlē"

Ralfs Freibergs: “Nerespektēju uzvārdus, man vienalga kas tur spēlē”

Šīs dienas jubilārs Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs, kuram aprit 33 gadi, pēc treniņa sarunā ar Radio SWH izteicās, ka pēc brīvdienas noskaņojums komandā ir kaujiniecisks, un karā spēlē jācīnās par uzvaru. Viņš pats uzvārdus nerespektējot, viņam esot vienalga, kas pretinieku komandā spēlē, jo tādas komandas kā Zviedrija, Latvijas valstsvienība ir uzvarējusi arī iepriekš.

Brīvajā dienā Freibergs esot daudz gulējis, bet vakarā visa komanda aizgāja uz restorānu. “Bija forša diena, bet neko no Ostravas neredzēju,” piebilda hokejists.

Taujāts par to, kā vērtē aizvadītās pirmās četras spēles, viņš atzina, ka vienmēr var labāk, bet “ir jāskatās pozitīvi – pirmajās trīs spēlēs no deviņiem punktiem dabūjām septiņus, tas ir teicami. Katrs čempionāts ir citādāks – kas atbrauc vai neatbrauc, kas sanāk, nesanāk, kur veiksme nostājas. Tā kā es domāju, ka varēja labāk, bet pašlaik viss ir kārtībā.”

Freibergs arī atminējās, ka līdzīgs zaudējums kā iepriekšējā mačā (1:8 pret Vāciju) viņa karjerā Latvijas izlasē bija arī 2018.gadā Herningā, kad ar identisku rezultātu tika zaudēts Somijai. Taču togad valstsvienība kopumā aizvadīja labu čempionātu un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Viņš gan atzina, ka pēc šādām sagrāvēm grūtākais ir mentāli atgūties: “Galvā izej cauri momentiem. Es jau gribēju vakarā skatīties video, bet man teica, lai izguļos, izgulējos, bet no rīta septiņos jau video trenerim prasīju, lai rāda epizodes.”

Aizsarga ieskatā rītdienas pretinieki zviedri tiktāl ir šī čempionāta spēcīgākā komanda – laba un slidojoša. “Es teikšu tā, kā vienmēr saku jaunajiem hokejistiem – kādam būs jāizkož mana vieta, lai tiktu izlasē. Arī zviedriem, lai iemestu, mani būs jāizkož, tā kā neko par brīvu viņiem nedošu. Ir jāspēlē savs hokejs, un jāizmanto iespējas, kuras mums būs, tad viss ir iespējams,” uzsvēra Freibergs.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE