pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsSportsRastorgujeva pirmais treneris Berkulis: “Andrejs ir ticis visaugstāk un atnesis ilgi gaidīto...

Rastorgujeva pirmais treneris Berkulis: “Andrejs ir ticis visaugstāk un atnesis ilgi gaidīto medaļu Latvijai”

“Tā ir sanācis, ka Andrejs ir ticis visaugstāk un atnesis ilgi gaidīto medaļu Latvijai, un viņam pašam, visiem faniem un visiem pārējiem,” par biatlonista Andreja Rastorgujeva iegūto sudraba medaļu pasaules čempionātā raidījuma vadītājiem Anatolijam Kreipānam un Edgaram Barbakam teic sportista viens no pirmajiem treneriem Intars Berkulis.

Iepriekš kādā citā intervijā Berkulis izteicies, ka Rastorgujeva mērķtiecība, spīts, uzņēmība – to varētu novēlēt jebkuram no mums. Taujāts par to, kādas bija sajūtas, vērojot sacensības, treneris stāsta: “Andrejs jau to ir pierādījis šosezon, gan arī pasaules čempionātā, startējot stabili šaušanu, un to mērķtiecību, un koncentrēšanos uz startiem. Es domāju, ja viss sakrīt, slēpes slīd un Andrejs izšauj, un viss tā arī ir. Vakardien viss tā arī sakrita.”

Jāpiebilst, ka pirms pasaules čempionāta biatlonists apslimis, kas varējis ietekmēt sacensību rezultātus. “Jā, tā bija, viņš bija apslimis,” pastāsta Berkulis, “Viņš bija novembrī apslimis un nedaudz arī septembrī sanāca, labu gribēdams, par daudz patrenējās. Tā bija, ka arī Eiropas čempionātā neizdevās to, ko viņš gribēja dabūt. Viennozīmīgi brauca, lai viņš dabūtu medaļu, un bija tādas šaubas. Viņš bija tāds saguris pēc Eiropas čempionāta, arī mēs sazvanījāmies, viņš bija kalnos nometnē, un runājām. Principā viņš nometa nost bišķiņ slodzi, lai atkpotos uz pasaules čempionātu.”

Vairāk klausies raidījuma “Vakara Sporta Stunda” ierakstā:

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE