sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsRodrigo Ābols: "Pret ASV jāspēlē sava spēle ar tādu pašu atdevi un...

Rodrigo Ābols: “Pret ASV jāspēlē sava spēle ar tādu pašu atdevi un pacietību”

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols pēc valstsvienības fotografēšanās valstsvienības kopbildei saruna ar žurnālistiem atklāja, ka pēc uzvaras pār Slovākiju līdz galam atpūsties nav sanācis, jo “kāds kārtīgs slovāks pulksten 7.10 izdomāja izvilkt trimeri ārā pie logiem. Tas bija mazliet kaitinoši, bet sanāca pēc tam vēlreiz iemigt, jo baigi ilgi viņš netrimmerēja. Bet ir vēl diena, lai atpūstos un vairāk uzlādētos emocionāli, nevis fiziski.”

Taujāts par to, kā jāaizvada pēdējais grupas turnīra mačs pret ASV, viņš norādīja, ka pašiem ir jāspēlē sava spēle ar tādu pašu atdevi un pacietību: “Es domāju, ka tā bija lielākā atšķirība, ka no iepriekšējām spēlēm, ka spēlējām pacietīgi, beidzot sapratām, ka mums nevajag skriet pa galvu, pa kaklu, lai gūtu vārtus, kad viss notiek tikai pretēji, ielaižam vārtus, un pazaudējam iniciatīvu.”

Savukārt par izlases līdzšinējo sniegumu pasaules čempionātā Ābols atzina, ka “skābumu mutē atstāj rezultāts tajās divās spēlēs”, kad tika piedzīvoti smagi zaudējumi pret Vāciju un Zviedriju, “bet kopumā esmu ļoti lepns par to, ko mēs esam izdarījuši līdz šim un zinu, ka vēl lielāks lepnums būs pēc pēdējās spēles grupu turnīrā. Vienkārši liels lepnums par to, ka tiekam galā ar grūtām situācijām, kurā paši sevi varbūt noliekam, bet tāpat ir jāmāk tikt no ādām ārā.”

Taujāts par septiņiem komandas biedriem, kuri šogad ir debitējuši pasaules čempionātos, Ābols izteicās, ka viņi ir ļoti enerģiski puiši. Atšķirībā no viņa paša, tagadējie jaunpienācēji izlasē jūtoties daudz drošāki, ko esot patīkami redzēt. “Tā domāšana mainās, un viņu uzreiz jūtās kā viens no komandas biedriem, savējiem, nevis tādiem, kas ir jaunie un turas maliņā. Tas ir patīkami, ka viņi ienes kaut kādu svaigumu,” sacīja komandas kapteiņa asistents.

Ābols arī pauda cerību, ka pie nosacījuma, ja Latvijai izdosies pārspēt ASV, Zviedrijas izlase pret Slovākiju spēlēs ar pilnu atdevi: “Cerams, ka viņi ņems iemēru no pagājušā gada, kad Šveice pret mums nolēma ļaut atpūsties saviem līderiem un redzējām, kā tas beidzās. Interesanti, ka šogad tas scenārijs var būt otrādāk, ka, ja mēs darām savu darbiņu, tad būs tā kā slovākiem pērn, kad skatās spēli un cer uz pozitīvu iznākumu. Sākumā jākoncentrējas uz savu spēli un savu sniegumu, un tikai tad varam domāt tālāk.”

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE