trešdiena, 19. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiAtkāj vokālās studijas “Siguldiņa” albumu ar Jāņa Šipkēvica mūziku un Marta Pujāta...

Atkāj vokālās studijas “Siguldiņa” albumu ar Jāņa Šipkēvica mūziku un Marta Pujāta dzeju

26. maijā Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” notika albuma prezentācijas pasākums, kurā sirsnīgās sarunās un mūzikā uz skatuves satikās komponists Jānis Šipkēvics, dzejnieks Marts Pujāts, mūziķi Valters Sprūdžs un Anrijs Grinbergs, “Siguldiņas” dziedātāji, vadītāja Elīna Gruzniņa, skolotāja Sarmīte Skrastiņa, horeogrāfe Evelīna Lapa. Pasākumu vadīja koncertzāles “Baltais flīģelis” vadītājs, režisors/scenogrāfs Kristaps Kiršteins.

Vokālā studija “Siguldiņa” izdevusi jaunu bērnu albumu DIENAS DARBI ar 10 oriģināldziesmām. Projekta producente un idejas autore ir vokālās studijas “Siguldiņa” vadītāja Elīna Gruzniņa, kura uzrunāja labi zināmos profesionāļus radīt jaunu saturu, veltītu “Siguldiņas” 10 gadu jubilejai. Dziesmas stāsta par praktiskiem bērna ikdienas darbiem, pienākumu risināšanu, bērna ikdienas rūpēm un emocionālo pasauli. Dziesmas – kā palīgs vecākiem mācot bērnu patstāvīgi apģērbties, tīrīt zobus, būt uzmanīgam, šķērsojot ielu, tikt galā ar dusmām vai mūsdienās tik aktuālo ekrāna laika jautājumu.

Albuma bukletā atrodami visi dziesmu teksti, un CD pievienoti dziesmu instrumentālie pavadījumi. Albumu papildina izdota nošu grāmata. Tās unikalitāte atklājas izvērstajos klavieru pavadījumos – Andra Sējāna nošu datorsalikumā.

Dziesmu ieraksti veikti Tru Music Studio skaņu režisora Gata Zaķa vadībā, un Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” Anrija Grīnberga vadībā. Izdevējs “Kultūras, izglītības un sporta atbalsta biedrība”. Dzīvespriecīgo albuma dizainu ir radījusi grafiskā māksliniece Madara Rasiņa.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Agnesse izdod mini albumu “Uz augšu” – ar sievišķīgu skatījumu uz attiecībām

Dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, izdod mini albumu "Uz augšu", kas vēsta par jaunas sievietes attiecību peripētijām. Tas ir stāsts par to, kā...

POPULĀRĀKIE