ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiDetlef publicē jaunu skaņdarbu "Laika daudz" un gatavojas vasaras koncertiem

Detlef publicē jaunu skaņdarbu “Laika daudz” un gatavojas vasaras koncertiem

Ar jaunāko veikumu Detlefs piedāvā singlu “Laika daudz”, kas ir trešais priekšvēstnesis no gaidāmā albuma “Atmiņas par nenotikušiem notikumiem”.

Pagājušā gada nogalē Uldis Dirnēns, pazīstams kā Detlefs, negaidīti atgriezās uz skatuves un bez plašas publicitātes sniedza vienu no pieprasītākajiem koncertiem koncertzālē “Palladium”. Šis koncerts apliecināja Detlefa mūzikas nemainīgo aktualitāti un iedvesmoja mūziķi turpināt radošo darbību.

Jaunā albuma iznākšana paredzēta 2024. gada nogalē un dziesmas, ar dažiem izņēmumiem, ir ņemtas no 2012. gada pierakstiem, kas ir laiks, kad šis albums varēja būt ierakstīts un izdots.

Detlefs jeb Uldis Dirnēns plašu atpazīstamību iemantoja 2000. gadu sākumā. Radiostacijās panākumus guva viņa pirmie singli “Stils nevainīgs”, “Četras sienas” un “Blind Actor”. Debijas albums “Tu izliecies par sevi” iznāca 2004. gadā, savukārt 2007. gadā jau ar grupu “Detlef Zoo” iznāca otrais albums “Skapī”, bet 2008. gadā Londonā tika ierakstīta tā versija angļu valodā “If It Makes Us Happy”. Drīz pēc tam grupa darbību pārtrauca.

2023. gada pavasarī tika izziņots, ka Dirnēna grupa jau ar nosaukumu “Detlef” pēc ilga pārtraukuma atsāk darbību un rudenī ar vērienu aizritēja pirmais atgriešanās koncerts “Palladium”, kas guva milzīgu klausītāju atsaucību.

Šajā vasarā Detlef varēs satikt:
24. maijā “Melno Cepurīšu Balerija”, Jelgavā
19. jūlijā “Positivus festival”, Rīgā
20. jūlijā “Kuldīgas Grandiozās Naktis”, Kuldīgā
26. jūlijā “Saldus Saule”, Saldus
10. augustā “TASTE” festivāls, Bauskā
17. augustā “Fontaine Rock City”, Pāvilostā

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE