ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiNoklausies! Kristīne Prauliņa un grupa “The Soulful Crew” nāk klajā ar jaunu...

Noklausies! Kristīne Prauliņa un grupa “The Soulful Crew” nāk klajā ar jaunu singlu “Jā, bet!”

Dziedātāja Kristīne Prauliņa ar grupu “The Soulful Crew” klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko singlu “Jā, bet!”. Singlam tapis arī kontrastiem piepildīts videoklips.

Dziesma “Jā, bet!” ir jau otrais singls jaunajam “The Soulful Crew” mini-albumam latviešu valodā, kas iznāks jau šī gada rudenī. “Jā, bet!” stāsta par cilvēka dabu un to savstarpējām attiecībām- cik lielā mērā mēs veidojam viens otra dzīves katru dienu, un, cik svarīgi ir būt kopā, radīt kopā un svinēt vienam otru.

Dziesmas ideja radās pagājušajā vasarā, uz laipiņas virs vēja saviļņota ezera. “Tā nāca kā atbildēta lūgšana, kas izteikta ilgās pēc radoša piepildījuma, ko jauno vecāku posmā gūt bieži vien ir izaicinājums. Tāpat kā visiem zināmā “Let it snow” radās vasaras svelmē, “Jā, bet!” nāca emocionāli miglainā laikā, un nesa man tīru gaišumu, ko centāmies netraucēt, kad ar grupas biedriem darbojāmies pie dziesmas izkrāsošanas, to apčubinot un aranžējot. No sirds ceram, ka arī klausītājiem “Jā, bet!” nesīs to vasarīgo svaiga gaisa atelpas un pacilājuma sajūtu, ko tā dod mums,” stāsta Kristīne.

Kristīne Prauliņa
Foto: Diona Liepiņa / Radio SWH

Dziesmai “Jā, bet!” tapis arī videoklips, apvienojoties ar lielisko video operatoru un režisoru Reini Januli, kas dziesmas skanējumam atradis arī īsto vizuālo noskaņu. Vaicādama par video klipa tapšanas procesu, Kristīne stāsta: “Ar Reini esam sadarbojušies jau iepriekš, tāpēc bija patīkama sajūsma viņa izjūtai nodot tieši šo dziesmu. Apvienojot gan viņa, gan mūsu kaislības – mūziku, sportu un gara vieglumu, rezultātā ir radies raits un viegli plūstošs bilžu stāsts par cilvēku ikdienas balansa meklējumiem – grimšanu savu radošo procesu baudījumā, iestrēgšanu savās (un citu) idejās un vēlmi izrauties – no pilsētas pie jūras, vai no stagnācijas kustībā.”

Ierakstā piedalījies Kristīnes Prauliņas 2017. gadā izveidotais oriģinālmūzikas sastāvs – grupa “The Soulful Crew”, kurā muzicē taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, basists Valters Sprūdžs, ģitārists Jānis Kalniņš, bundzinieks – Kaspars Kurdeko, un, protams, dzied pati Kristīne.

“Jā, bet!” ierakstīts AMFO mūzikas studijā Rīgā un tā ieraksta un miksa inženieris ir Toms Lisments, bet skaņas masteru veicis Robb Robinson (ASV). Dziesmas mūzikas un teksta autore ir Kristīne Prauliņa, aranžējums tapis kopīgā KP & The Soulful Crew darba procesā.

“The Soulful Crew” izpilda oriģinālmūziku angļu un latviešu valodā soul, blues, R&B, gospel, kā arī singer / songwriter mūzikas stilistikā. Grupas skanējums variē no intīmi trausliem dziesminieku motīviem, līdz pilnskanīgai, plašai soul mūzikas ekspresijai, atskaņojot gan melodiskas, liriskas dziesmas mazākā instrumentalizācijā, gan pilnskanīga grūva mūzika.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE