ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsRadio SWH jaunumiJau 6. jūlijā Radio SWH tiešraidē raidīs no Talsu pilsētas svētkiem

Jau 6. jūlijā Radio SWH tiešraidē raidīs no Talsu pilsētas svētkiem

Talsos no 5. līdz 7. jūlijam norisināsies grandiozi pilsētas svētki “Vasaras vidus svinēšana”. Šis notikums solās būt īpaši krāšņs, piedāvājot daudzveidīgas izklaides iespējas gan lieliem, gan maziem. 6. jūlijā Radio SWH izbraukuma tiešraidē sekos līdzi notikumiem svētkos.

Trīs dienu garumā pilsētā valdīs svētku noskaņa ar dažādiem kultūras un sporta pasākumiem, amatnieku tirdziņu, koncertiem un aktivitātēm ģimenēm, kā arī gardēžu laukumu, kurā būs iespēja mieloties ar dažāda veida ēdieniem un dzērieniem. Pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs baudīt gan Latvijas labāko mūziķu un dīdžeju koncertus.

Lai sniegtu tiešraidē aktuālākās ziņas un pārsteidzošos mirkļus no svētku norises vietas, Radio SWH 6. jūlijā ieradīsies Talsos ar savu mobilo izbraukumu studiju. No pulksten 8:00 līdz 19:00 tiešraidē būs iespēja sekot līdzi svētku notikumiem kopā ar ētera personībām Martu Grigali, Edgaru Barbaku, Ievu Zālamani un Arti Volfu. Tiešraides laikā radio klausītāji varēs dzirdēt intervijas ar svētku dalībniekiem, ieskatus aizkulisēs un izbaudīt svētku atmosfēru attālināti.

Neatkarīgi no tā, vai esat uz vietas Talsos vai klausāties radio, “Vasaras vidus svinēšana” solās būt neaizmirstams notikums visiem. Aicinām visus piedalīties svētkos un sekot līdzi Radio SWH tiešraidei, lai nepalaiž garām nevienu aizraujošu mirkli!

Talsu pilsētas svētku programma 2024
Foto: Publicitātes ilustrācija
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE