ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsRadio SWH jaunumiŠonedēļ, 13. jūlijā, pilsētas svētki un Radio SWH tiešraide no Zvejnieksvētkiem Rojā

Šonedēļ, 13. jūlijā, pilsētas svētki un Radio SWH tiešraide no Zvejnieksvētkiem Rojā

Sestdien, 13. jūlijā, Rojā notiks grandiozie Zvejnieksvētki, kuri jau tradicionāli pulcē vietējos iedzīvotājus un viesus uz dažādiem pasākumiem un aktivitātēm visas dienas garumā.

Svētku norises vietas būs Rojas estrāde, pludmale un Ostas iela, kur dalībniekus sagaida aizraujošas spēles, koncerti un citas izklaides. Svētku dreskods – strīpainais – piešķirs īpašu šarmu šim notikumam, radot vienotības sajūtu starp apmeklētājiem.

Arī šogad Zvejnieksvētkiem pievienojas Radio SWH, kas nodrošinās izbraukuma tiešraidi ar mobilo studiju no pulksten 8:00 līdz 19:00. Tiešraidi vadīs pazīstamās ētera personības Marta Grigale, Arturs Krūzkops, Ieva Zālamane un Artis Volfs. Viņi sekos līdzi svētku notikumiem un piedāvās intervijas un reportāžas no notikumu epicentra radot svētku atmosfēru tiem, kuri klātienē nevarēs būt Rojā.

Pēc aktīvās dienas, kad svētku dalībnieki būs baudījuši dažādas aktivitātes un koncertus, svētki turpināsies ar vakara pasākumu pludmalē. Vakara koncertā uzstāsies Latvijā plašu popularitāti guvušas grupas, piemēram, “Labvēlīgais Tips”, “Apvadceļš”, Gacho un citas, kas sniegs neaizmirstamu muzikālo piedzīvojumu visiem klātesošajiem.

Aicinām ikvienu pievienoties šiem svētkiem un baudīt vasaras noskaņu Rojā!

Zvejnieksvētki Rojā 2024
Foto: Publicitātes ilustrācija
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE