sestdiena, 20. jūlijs
SākumsSabiedrībaZiņasNovadu balss: Iedzīvotājus satrauc aizdomīgs un lēns auto

Novadu balss: Iedzīvotājus satrauc aizdomīgs un lēns auto

Pēdējo dienu laikā sociālie tīkli vēsta, ka iedzīvotājus satrauc kāda pelēka “Volkswagen” markas automašīna, kas lēnām slīd cauri privātmāju rajoniem, ik pa laikam piestājot un braucējiem vērojot apkārtni, cilvēkus. Liecinieki stāsta, ka aizdomīgie tipi vienu dienu redzēti Ezerkrastā, Ezermalā un Zaļajā birzī Liepājā, citu dienu fotogrāfijas iesūtītas jau no Dunalkas, Grobiņas un Durbes Dienvidkurzemes novadā. Vaicājam Valsts policijai, vai ir iemesls satraukumam.

“Šobrīd sekoju šai mašīnai, pēc roku kustībām izskatās, ka šofera blakussēdētājs ik pa laikam vēro ar binokli mājas, nezinu, varbūt kļūdos,” ziņo kāds no Dienvidkurzemes.

“Ezermalā šis auto ļoti lēni braukāja pa mazajām ieliņām, iekšā sēž trīs tumsnēji vīrieši, vēro privātmājas. Vienu izlaida ārā, tas lēnā solī turpināja apstaigāt un vērot sētas. Pamanīju, ka viņš rokā turēja telefonu, kas piesegts ar virsjaku, izskatījās, ka arī filmē,” novērojumus publisko liepājniece, kura aizdomās turamos pat nofilmējusi.

Tā vairāku dienu garumā cilvēki, kas aizdomīgo auto pamanījuši, ar sociālo tīklu starpniecību tos uzmana. “Lai viņi zina, ka mēs viņus redzam, nebūs tā, ka viņi te izbraukās, izpētīs un pēc nogaidīšanas aptīrīs,” novērotāji diskutē savā starpā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova apstiprina, ka Valsts policijā saņemta telefoniska informācija, ka Durbes pagastā manīts aizdomīgs transportlīdzeklis “Volkswagen” un tajā esošās personas meklējot darbu.

“Valsts policijas amatpersonas, saņemot informāciju, šo automašīnu apturēja, un automašīnā esošie vīrieša arī policistiem apgalvoja, ka meklējot darbu celtniecības jomā. Valsts policijas amatpersonas piefiksēja vīriešu personu datus, līdz ar to personas ir identificētas,” skaidro M. Šeršņova.

Valsts policija iedzīvotājus aicina nekavējoties ziņot par aizdomīgām personām un darbībām pie sava vai kaimiņu īpašuma, zvanot Valsts vai pašvaldības policijai.


Projektu ”Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par sagatavoto saturu atbild laikraksts ”Kurzemes Vārds”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE