ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsSabiedrībaZiņasNovadu balss: Pagājis mēnesis, kopš Saulkrastos pieejami Bolt skrejriteņi

Novadu balss: Pagājis mēnesis, kopš Saulkrastos pieejami Bolt skrejriteņi

Saulkrastu novada pašvaldība tikās ar skrejriteņu operatora Bolt pārstāvi, lai pārrunātu, kā pakalpojumu sniedzējam aizritējis pirmais darbības mēnesis pilsētā. Braucamos, izmantojot lietotni viedtālrunī, Saulkrastots var izīrēt kopš 27. maija.

Jūnijā tika reģistrēti gandrīz 3000 skrejriteņu braucieni. Tos veica vairāk nekā tūkstotis skrejriteņu lietotāju. Vidējā brauciena distance bija 2,1 km. Tā ir lielāka, salīdzinot ar Latvijas vidējo rādītāju – 1,6 km. Vidējais brauciena ilgums bija 11,7 minūtes, bet vidējais ātrums – 11 km/h.

Garākā Saulkrastos nobrauktā distance ar skrejriteni bija 16,8 km. Aktīvākais lietotājs bija to izmantojis 63 reizes. Lielākā distance, ko braucot vairākas reizes mērojis viens lietotājs, ir 165 km.

Kopējā mērotā distance un laiks ar skrejriteņiem Saulkrastos jūnijā norāda uz aktīvu skrejriteņu izmantošanu pilsētas iedzīvotāju un viesu vidū un to nozīmi ikdienas mobilitātē, secināts pēc tikšanās.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE