ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsSabiedrībaZiņasNovadu balss: Rīgas iela Liepājā nu izbraucama visā garumā

Novadu balss: Rīgas iela Liepājā nu izbraucama visā garumā

Liepājā pēc rekonstrukcijas transportlīdzekļu vadītājiem šonedēļ atvērta satiksme visā Rīgas ielas garumā, tāpat atjaunota arī iepriekš slēgto krustojumu šķērsošana.

“Esam priecīgi paziņot, ka pēc astoņu mēnešu pacietīgas gaidīšanas pie mums atkal var atbraukt ar savu auto pēc iespējas tuvāk, no jebkuras sev ērtas ielas, jo Rīgas un 1905. gada ielas krustojums ir atvērts,” feisbukā priecājas kafejnīcas “Cepelīni” kolektīvs.

Uzņēmuma “Liepājas tramvajs” pārstāvis Andrejs Rjabcevs pavēstīja, ka līdz ar satiksmes atjaunošanu savās īstajās vietās atgriezušās arī tramvaja pieturvietas, kuras uz remonta laiku dažviet, piemēram, pie Draudzīgā aicinājuma vidusskolas, bija nedaudz novirzītas, lai nodrošinātu drošu pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu.

SIA “Baltijas būve” kopš pagājušā gada maija vidus Jaunliepājā veic tramvaja līnijas pārbūvi, tostarp arī plašāku apkārtējās teritorijas rekonstrukciju. Satiksmi Rīgas ielā kopš pagājušās vasaras slēdza pakāpeniski pa posmiem.

Kopš piektdienas transporta plūsmai atvērts arī K. Zāles laukums. Tā pārbūve joprojām nav pabeigta, līdz ar to vēl kādu laiku transportlīdzekļiem tur būs jāpārvietojas pa pagaidu segumu. Tas gan jādara piesardzīgi – vietām grants segums izskatās pēc “kamieļa muguras”, novēroja laikraksts “Kurzemes Vārds”.


Projektu ”Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par sagatavoto saturu atbild laikraksts ”Kurzemes Vārds”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE