sestdiena, 20. jūlijs
SākumsSabiedrībaZiņasNovadu balss: Ventspils novadā pašiem sava policija

Novadu balss: Ventspils novadā pašiem sava policija

Darbu sāk Ventspils novada pašvaldības policija, informē Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks.

Kaut arī juridiski Ventspils novada pašvaldības policija tika nodibināta 1. janvārī, pēc tam notika amata konkurss par policijas priekšnieka izvēli. 3. jūnijā sāka strādāt policijas priekšnieks Broņislavs Ostrovskis – līdzšinējais Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieks ar lielu pieredzi.

Maija beigās pašvaldība saņēma divus policijas auto “Dacia Duster”. Tie ir sertificēti un aprīkoti atbilstoši visām prasībām.

Domes priekšsēdētājs stāsta, ka būs trīs policijas inspektori: “Domāju, ka pašvaldības policijas darbinieku devums būs diezgan ievērojams – viņi pārbaudīs, kā tiek ievēroti pašvaldības saistošie noteikumi, uzraudzīs, kas notiek piekrastes pagastos, jo ir jāpārliecinās, ka netiek izbraukāta krasta kāpu aizsargjosla. Protams, policisti piedalīsies kārtības uzturēšanā novadā rīkotajos pasākumos, turklāt, ja būs nepieciešams, mūsu policijas darbinieki var pieaicināt kolēģus no Valsts policijas.”


Projektu ”Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par sagatavoto saturu atbild laikraksts ”Kurzemes Vārds”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE