sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsLatvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka: “Esmu priecīga par sezonu!”

Latvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka: “Esmu priecīga par sezonu!”

Latvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka, par kuru nupat iznākusi dokumentālā filma “Patrīcija”, atskatās uz aizvadīto distanču slēpošanas sezonu, par kuru ir priecīga, taču atzīst, ka varējis būt labāk.

Pasaules kausa kopvērtējumā Eiduka šajā sezona ierindojusies 17. vietā, kas ir nozīmīgs sasniegums. Uz Kreipāna teikto, ka mērķis tikt divdesmitniekā ir piepildījies, sportiste atzīst, ka tāds arī bijis viens no sezonas mērķiem – tikt divdesmitniekā, kas arī izdevies. “Protams, ir vietas, kur gribējās labāk startēt. Es esmu priecīga par sezonu, bet varēja būt bišķiņ labāk tomēr,” viņa piebilst.

“”Tour de Ski” bija, kā pats galvenais sezonas mērķis, jo parcik mums nebija ne pasaules čempionāta, ne tādas lietas, tad “Tour de Ski” ir tas galvenais sezonas mērķis, un tas arī izdevās. Par to ir liels prieks,” par sezonas sasniegumiem teic Eiduka, kura līdz galam nav apmierināta ar pasaules kausa noslēgumu, – to izbojājusi sportistes saindēšanās ar ēdienu.

“Tas prasīja diezgan daudz spēka, lai vispār atgūtos, bet nepaspēju līdz 50 kilometriem un nobraucu 50 kilometrus, kur jau nebija labākās sajūtas, un tad pēdējais pasaules kausa posms bija vispār tāda kā izdzīvošana, bet bija jāstartē, nebija variantu. Ja tu ej uz kopvērtējumu, katrs punkts bija no svara,” stāsta sportiste.

Vairāk klausies raidījuma “Vakara Sporta Stunda” ierakstā:

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE