ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSportsRihards Bukarts: "Tik daudz rikošetus savā karjerā nebiju redzējis"

Rihards Bukarts: “Tik daudz rikošetus savā karjerā nebiju redzējis”

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts pēc papildlaikā izcīnītās uzvaras ar 5:4 pār Poliju uzsvēra, ka sākt jebkuru turnīru ar panākumu ir patīkami.

“Spēlēja pretī laba komanda, paši redzējāt, ka veiksme bija viņu pusē – tik daudz rikošetu, kā pirmajās piecdesmit minūtēs, savā karjerā nebiju redzējis. Labi, ka tā ir tikai turnīra pirmā spēle. Izanalizēsim kļūdas un uzlabosim savu sniegumu. Esmu priecīgs par džekiem – parādījām milzīgu raksturu, ka mums ir gribasspēks,” pēc spēles pauda uzbrucējs.

Bukarts atzina, ka spēle bija “nenormāli smaga”, jo poļi rādīja labu hokeju, taču Latvijas hokejisti to esot gaidījuši, lai gan pretiniekiem epizodiski izdevies pārsteigt.

Par saviem gūtajiem vārtiem, kad izdevās apspēlēt gan pretinieku aizsargu, gan vārtsargu, Bukarts norādīja, ka svarīgākais ir tas, ka izdevās izvirzīties vadībā, taču piebilda, ka ir priecīgs par jebkuru golu “vai tas ir darba, vai skaists. Tie vārti bija svarīgi, žēl, ka nesanāca noturēt līdz galam”.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE