ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsSportsWRC sensācija Sesks un Francis: “Nebija pat ne tuvu tāda doma, ka...

WRC sensācija Sesks un Francis: “Nebija pat ne tuvu tāda doma, ka mūsu temps ir atbilstošs tādam rezultātam”

Nedēļas notikums – Mārtiņa Seska un Renāra Franča debija WRC jeb pasaules čempionātā rallijā, kurā viņi izcīnīja piekto vietu. Raidījumā “Vakara sporta stunda” Sesks dalās savās emocijās un atziņās par izcilo sasniegumu. Tāpat autobraucējs paskaidro savu izbrīnu pēc sacensībām, uzzinot rezultātu, kas bijis pilnīgi patiess.

Par viņiem runā visa pasaule, it īpaši rallija pasaule – Seska un Franča panākumi jautājumus neprasa, uzsver Kreipāns. Ar kādām domām autobraucējs pamodies, Sesks stāsta: “Ar domām īstenībā tādām, ka mums jau rītdien ir treniņi Igaunijā, un mēs dodamies uz Eiropas čempionātu. Līdz ar to nebija laika varbūt to rezultātu sagremot, līdz ar to ir domas jau uz nākamo posmu.”

Viņš atklāj, ka vēl ir nepieciešams laiks, lai pilnībā novērtētu sasniegto rezultātu, jo sacensību princips nemainās neatkarīgi no tā, vai tas ir Eiropas vai pasaules čempionāts: “Es domāju, ka jebkurā variantā būs vēl jāpaiet laikam, kamēr mēs varbūt novērtētu to savu paveikto rezultātu debijā, jo pagaidām tā sajūta ir tāda, ka mēs esam nobraukuši sacensības, kā jebkuras citas, jo beigu beigās jau rallijs, vai tas ir Eiropas vai pasaules čempionāts, tās ir tās pašas sacensības, un tas princips tam visam ir tas pats.”

Barbaks atgādina, ka Eiropas čempionātā Sesks jau ir uzvarējis.

“Eiropu mēs pagājušajā gadā uzvarējām, bet es neteiktu, ka tur bija liela palīdzība no tā, jo ceļi tāpat bija jauni, un mēs tur nebijām braukuši, un mašīna bija tik jauna, un viss bija tik jauns, ka tas diez vai bija liels iespaids rezultātam,” skaidro braucējs.

Kurš bijis tas brīdis, kad abi sapratuši, ka viņi var sasniegt augstus rezultātus. “Jau varbūt tajā ceturtdienas rītā, kad bija šie te brīvie treniņi, mēs sapratām, ka varbūt pie tā, cik mēs braucam un kā mēs jūtamies, tas rezultāts nav nemaz tik slikts,” atklāj Sesks. Pēc otrā posma, kur viņi bija otrie un kādu brīdi labāko trijniekā, viņi saprata, ka ir spējīgi uz ko lielu. “Tas nedaudz izsita varbūt mūs no tā mūsu līdzsvara, jo neviens nebija gaidījis, un visvairāk mēs nebijām gaidījuši to, ka tas rezultāts varētu būt tāds, kāds tas bija.”

Pēdējo dienu sociālo tīklu hits ir Seska pārsteidzošā reakcija pēc veiksmīgā starta. Vai tā bijusi patiesa vai tieši uzspīlēta, vaicā Barbaks. “Nē, tas vispār nebija uzspēlēts nevienā brīdī, jo, mums braucot tajā posmā, simtprocentīgi mums nebija pat ne tuvu tādā doma, ka tas mūsu temps ir atbilstošs tādam rezultātam, jo tā sapratne ir tāda, ka mēs varam vēl daudz vairāk pielikt un vēl vairāk izprast, un iemācīties to mašīnu,” rezumē autobraucējs.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE