ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiNoklausies! “Instrumenti” publicē jaunu dziesmu un video – “Tu iekriti manī”

Noklausies! “Instrumenti” publicē jaunu dziesmu un video – “Tu iekriti manī”

Grupa “Instrumenti” publicē jaunu dziesmu – “Tu iekriti manī”. Jaunais skaņdarbs seko jau pagājušajā gadā izdotajiem singliem “Nāc dejot (Sirdi izkratīt)”, “Runā Rīgā” un šī gada sākumā publicētajam “Man patīk”. Tie visi ir vasaras beigās gaidāmā albuma “Runā Rīga” pirmsvēstneši, kam oktobra beigās sekos vērienīgs koncerts “Arēnā Rīga”.

“Tu iekriti manī” mūzikas autors Reinis Sējāns stāsta: “Tas notika pirms vairākiem gadiem, kad, šķirstot dzejnieka Emīla Buiķa grāmatiņu, viens dzejolis iekrita tieši manī. Dziesma radās zibenīgi, bet izrādījās, ka tai vajadzēs dažus gadus, lai tā nobriestu savam spožajam iznācienam. Ļoti ceru, ka šī mīlestības piepildītā dziesma pielies klausītāju sirdis pillnas līdz malām.”

Singlam “Tu iekriti manī” ir radīts arī videoklips, kas tapis sadarbībā ar režisoru Ritvaru Bluku.

Kā zināms, 26. oktobrī “Instrumenti” aicina visus uz vērienīgu koncertšovu “Runā Rīga”, kas norisināsies “Arēnā Rīga”. Koncertā būs iespēja dzirdēt gan jaunākās dziesmas no albuma “Runā Rīga”, gan iemīļotākos hitus no grupas bagātīgā dziesmu kataloga.

Biļetes ir pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības tīklā. Līdz 12. jūnijam biļetes lētāk! Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja ir bez maksas, ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE