pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsKultūra"Nelūgtie viesi" producente Lelde Kovaļova par kino lauciņu: "Tā ir mana pareizā...

“Nelūgtie viesi” producente Lelde Kovaļova par kino lauciņu: “Tā ir mana pareizā vieta!”

Viesojoties pie Jāņa Šipkēvica raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi”, rakstniece un populārā seriāla “Nelūgtie viesi” producente Lelde Kovaļova pastāsta par bērnībā sapņotajām profesijām, kas piepildījušās pieaugušā vecumā. Tāpat viņa atzīst, ka kino producentes lauciņš ir viņas pareizā vieta, kas arī pašai labi piestāvot.

“Kā es nesen lasīju, ka bērnam līdz septiņu gadu vecumam tā personība jau ļoti izveidojas. Man šķiet, ka tieši tie bērnības pirmie sapņi un rakstītās dienasgrāmatas – es tagad ļoti daudz savelku paralēles arī ar šo vecumu,” par bērnības dienām Gulbenes pusē stāsta Kovaļova. Viņa atzīst, ka jau agrā vecumā vēlējusies rakstīt.

“Bērnībā teicu, ka gribu būt rakstniece, bet es arī stāstīju ģimenē, ka es gribu būt aktrise, un tikai kļūstot vecākai, es sapratu, ka tieši informācijas trūkuma dēļ par kino pasauli un tās profesijām, man šķita, ka, lai nokļūtu kino, man ir jākļūst par aktrisi. Kļūstot vecākai, es sapratu, ka ir taču tik daudzas kino profesijas, kuras varu darīt un tāpat būt šajā vidē. Tikai jau agrā jaunībā es vispār uzzināju par savu profesiju – kino producents,” stāsta Kovaļova.

Viņa piekrīt Šipkēvica teiktajam, ka kino producentes profesija pašai arī labi piestāvot. “Man arvien šķiet, ka tā ir mana, kā saka, pareizā vieta, lauciņš, jo kino producents vienlaikus ir radošs cilvēks. Savukārt no otras puses – ir jāpiemīt labām organizatoriskajām iemaņām un ļoti bieži jāuzņemas kaut kādi tādi samērā izaicinoši uzdevumi. Piemēram, finansējuma piesaiste un jārūpējas par cilvēku drošību – tādas ne tik radošas lietas, bet tik ļoti svarīgas,” teic Kovaļova.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE