sestdiena, 20. jūlijs
SākumsKultūraPasākumiĀdažos notiks "Kukü TIRGUS" - brīvdabas pasākums Līgo un Jāņu svētku noskaņās

Ādažos notiks “Kukü TIRGUS” – brīvdabas pasākums Līgo un Jāņu svētku noskaņās

22. jūnijā no plkst. 10:00 līdz 16:00 visi ir laipni aicināti uz laikmetīgo brīvdabas Kukü TIRGUS – LĪGO SVĒTKU GADATIRGU, kas notiks Ādažos, Gaujas ielā 10A, Līgo parkā. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Svētku gadatirgū pulcēsies vismaz 100 Latvijas dizaineri, amatnieki un mājražotāji no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem, kas būs sarūpējuši kārumus svētku galdam. Būs iespēju sarotāties svinībām, piemeklēt dāvanas Līgām un Jāņiem, ciemakukulim, citām svētku un ikdienas vajadzībām. Pasākuma laikā būs arī plašas izklaides ģimenēm ar bērniem, izjādes ar poniju, sejiņu apgleznošana, dažādas meistarklases, kā arī iespēja iejusties ‘’Limuzinās Jāņu nakts krāsās’’varoņu lomā.

Tirgū varēs iegādāties lina kleitas, svārkus, kreklus gan bērniem, gan pieaugušajiem ko priecēs tirgotāji kā Cita Rota, More Than Knitwear un vēl daudz citi mūsu iemīļotie zīmoli. Pircējus priecēs arī tirgotāji kā Kōras vainagi, Saules Akmens, Rotu paradīze u.c., kur varēs iegādāties ziedu vainagus, kas ļaus ikvienam ielīgot Jāņus ar stilīgu un tradicionālu izskatu. Tirgū būs oriģināla dizaina rotas, dizaina apģērbs, adījumi un tamborējumi, kā arī ādas izstrādājumi, somas, jostas un maki.

Būs pieejami arī dažādi mājas sieri, malkas krāsnī cepta maizīte, svaigi gaļas un zivju kūpinājumi, ko nodrošinās tādi tirgotāji kā Rehtšprehera siers, Lapsu Mājas siers, Dailas konditoreja, Sidrabiņi, Pullēnu drava un citi atpazīstami zīmoli. Interjera dekoru, trauku un sveču piedāvājums, kā arī mājas tekstils, galdauti, salvetes un dvieļi, ļaus izgreznot mājokli svētku noskaņās un piemeklēt praktiskas dāvanas Līgām un Jāņiem. Būs pieejami arī svētku tematiskie dzērieni, alus, kvass, mājas vīni un stiprinātie dzērieni. Savukārt čaklajām dārzniecēm būs sarūpēts arī bagātīgs klāsts ar vasaras puķēm un stādiem.

Kukū tirgus
Foto: Publicitātes foto

Arī pašiem mazākajiem apmeklētājiem būs pieejami dažādi bērnu apģērbi, rotas un rotaļlietas. Saldu baudījumu nodrošinās piparkūkas, vafeles un citi konditorejas izstrādājumi, no lieliskajiem Albertīnes saldējums, Skrīveru mājas saldējums, Fresh garden un citiem.

Papildus tirdzniecībai būs daudzveidīga izklaides programma: izklaides un atrakcijas bērniem, gardi ēdieni, dzērieni, saldējums un kokteiļi. Būs arī izjādes ar poniju un sejiņu apgleznošana. Visa pasākuma laikā uzturēsim modru garu atskaņojot tematisku svētku mūziku, iedzīvināsim “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” noskaņas, radot patiesi svētku noskaņu visai ģimenei.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE