ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsKultūraPasākumiBlūza mūzika un skaistā Latvijas daba satiekas ikvasaras festivālā “R&B Blues Festival”

Blūza mūzika un skaistā Latvijas daba satiekas ikvasaras festivālā “R&B Blues Festival”

Blūza mūzika, Amerikas gaisotne un skaistā Latvijas daba satiekas ikvasaras Festivālā “R&B Blues Festival” – Ropažos 2024. gada 8. jūnijā.

Starptautiskais festivāls “R&B Blues Festival” pulcēs apmeklētājus gleznainajā, vēsturiskajā Ropažu parka estrādē, Lielās Juglas krastā. R&B Blues Festival ir lielākais Blūza mūzikas festivāls Latvijā, kopš 2016.gada festivāls norisinās Ropažos un tā organizators ir mūzikas grupas “Latvian Blues Band” solists Jānis “Bux” Bukovskis.

Visas dienas garumā festivāla apmeklētājiem būs iespēja vērot gan pašmāju gan starptautisku mākslinieku koncertus, festivāla viesmākslinieki – Justina Lee Brown no Nigērijas – Eiropas Aretha Franklin balss, kā arī Polijas atraktīvā Boogie/Blues apvienība Boogie Boys. Festivāla īpašie viesi – Aija Andrejeva & Very Cool People ar koncertprogrammu “Vudstokas renesanse”, kā arī pašmāju blūza zvaigznes – Latvian Blues Band un Blues/Funky/Soul meistari “SUGAR SUGAR”. Festivāla programmu atklās jaunie Latvijas Blūza talanti “The Rollkeys”.

Amerikāņu auto cienītājiem – sadarbībā ar “Amerikāņu auto klubs” no plkst. 15:00 Festivāla teritorijā norisināsies ASV auto izstāde, kurā ikvienam festivāla apmeklētājam būs iespēja aplūkot īpašos spēkratus.

Festivāla norises teritorijā darbosies bērnu atrakciju zona, kur varēs ļauties izklaides iespējām, lai “R&B Blues Festival” kļūtu par labu pirmo pieredzi jaunākajiem festivāla apmaklētājiem. Kā arī apmeklētājiem būs iespēja baudīt ēdienus sadarbībā ar restorānu ‘Meat Chef’ un darbosies bāra zona, kurā uz Acoustic Blues Stage muzicēs Pēteris Narubins & Co.

„R&B Blues Festival” ir piemērots ikvienam interesentam, kurš vēlas atpūsties svaigā gaisā, baudīt kvalitatīvu mūziku un patīkamu atmosfēru.

Latvia Blues Festival programm 2024
Foto: Publicitātes materiāli
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE