trešdiena, 19. jūnijs
SākumsKultūraPasākumiJau šovakar ar īpašu jubilejas programmu Rīgā uzstāsies Postmodern Jukebox

Jau šovakar ar īpašu jubilejas programmu Rīgā uzstāsies Postmodern Jukebox

Jau šovakar, 10.jūnijā, Skota Bredlija Postmodern Jukebox 10 gadu jubilejas tūre piestāj Rīgā, koncertzālē Palladium. Biļetes joprojām pieejamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās.

Vakara laika plāns:
19.00 ieeja norises vietā
20.00 Postmodern Jukebox
22.00 Koncerta beigas

Koncertu apmeklētājus gaida žilbinošs un iedvesmojošs ceļojums Postmodern Jukebox muzikālajā visumā, kurā mūsdienu hiti un ikoniski popmūzikas gabali izskan caur pagājušā gadsimta 20. gadu džeza, svinga, ritma un blūza un citu klasisko stilu prizmu. Un tos profesionāli atdzīvina vieni no pasaules labākajiem dziedātājiem, dejotājiem un instrumentālistiem.

Pagājuši desmit gadi un jau kādu laiku simtiem tūkstošu uzticamu fanu visā pasaulē Postmodern Jukebox šovs kļuvis par ikgadēju muzikālu tradīciju. Turklāt viņi parasti ir arī rūpīgi sagatavojušies, ģērbjoties izmeklētos “vintage” tērpos un ar prieku gatavi ienirt šajā muzikālajā piedzīvojumā.

“Līdz 2023. gada beigām Postmodern Jukebox būs snieguši jau 937 koncertus 44 valstīs,” uzskaita Skots Bredlijs, kurš veido grupas muzikālos aranžējumus un vada šovus.

“[Jāatzīst, ka] šāda veida ilgmūžība mūžam nepastāvīgajā nozarē mums bija pilnīgi negaidīta. Nav nevienas slepenas [panākumu] formulas, izņemot zināmu apsēstību ar klasisku skanējumu un vēlmi iepazīstināt [publiku] ar fenomenāliem talantiem. Mēs joprojām jūtamies pagodināti par skatītāju atbalstu šim projektam, kas turpina mūs iedvesmot un virza jaunos mākslinieciskos augstumos. Tā ir ideāla laulība, un mūsu 10 gadu jubilejas tūre būs īsti svētki”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Agnesse izdod mini albumu “Uz augšu” – ar sievišķīgu skatījumu uz attiecībām

Dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, izdod mini albumu "Uz augšu", kas vēsta par jaunas sievietes attiecību peripētijām. Tas ir stāsts par to, kā...

POPULĀRĀKIE