sestdiena, 20. jūlijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiProjekts “Bel Tempo” izdod sapņainu singlu “A Dream” un aicina uz koncertu

Projekts “Bel Tempo” izdod sapņainu singlu “A Dream” un aicina uz koncertu

Pašmāju projekts “Bel Tempo” (Jūlijs Melngailis un Andis Ansons) laidis klajā jaunu dziesmu “A Dream” (“Sapnis”). Tā ierakstīta Berlīnes studijā “T.B.M. L.T.D.” sadarbībā ar producentu Džeremiju Bleku (Jeremy Black), kurš strādājis ar tādiem māksliniekiem kā Bon Iver un FJAAK.

Grupas solists un tekstu autors Jūlijs Melngailis stāsta, ka “A Dream” bija pirmais skaņdarbs, kas tika sarakstīts kopā ar Džeremiju: “Šī dziesma kļuva par nākamo pāris nedēļu radošās sadarbības pamatu, kā laikā ierakstījām vairākus skaņdarbus. Pavisam drīz arī tie ieraudzīs savu dienasgaismu.”

Līdz ar dziesmu nāk klajā arī tās mūzikas video. “Mēs paši filmējām visu radošo procesu ar vecu kameru,” stāsta Jūlijs. “Ņēmām to līdzi uz Berlīni, filmējām kadrus no studijas Rīgā un Latvijas rietumkrastā, kur sākās jaunās mūzikas tapšanas process.”

Grupas draugs Sems Basets (Sam Bassett), kurš vada modes filmas nodaļu angļu fotogrāfa Nika Naita (Nick Knight) studijā “SHOWstudio” Londonā, veidojis video pēcapstrādi, izmantojot mākslīgā intelekta ģenerētas datoranimācijas, lai radītu haotisku, sapnim līdzīgu vizuālu efektu.

Jau ceturtdien, 11. jūlijā, grupa uzstāsies ar koncertu kultūrtelpas “M/Darbnīca” āra terasē. “Esam pavadījuši ilgu laiku studijās un radošajās nometnēs, un nu ir laiks atrādīt, ko esam radījuši. Būs arī interesanti pārsteigumi,” stāsta Andis. Biļetes uz koncertu pieejamas: https://fienta.com/lv/bel-tempo-atm-darbnica

Savukārt 12. jūlijā “Bel Tempo” uzstāsies Tallinā, festivāla “Tallinn Colors” ietvaros. Koncertos Jūlijam Melngailim un Andim Ansonam uz skatuves pievienojas mūziķi Krišjānis Bremšs (bungas) un Rūdolfs Zagorskis (analogie sintezatori), kopīgi radot dziļu un daudzveidīgu skaņas virpuli.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE