sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsDaugaviņš labdarības izsolē iegādājies Irbes “retro grudaku”: gribēju mājās saglabāt ko leģendāru

Daugaviņš labdarības izsolē iegādājies Irbes “retro grudaku”: gribēju mājās saglabāt ko leģendāru

Ikgadējā “RMHC Latvija” (Ronald McDonald House Charities Latvija – aut.) un “OZO Golf Club” golfa turnīrā un labdarības pasākumā noritējusi īpaša hokeja lietu izsole, kuras savāktie līdzekļi tiks ziedoti jaunas bērnu “Mobilā veselības aprūpes centra” mašīnas/vilcēja iegādei. Raidījumā “Tik Tik Tik” hokejists Kaspars Daugaviņš pastāsta vairāk par izsoli, tās vērtīgajām lietām, kā arī savu guvumu – Artūra Irbes 90. gadu bruņas, ko vārtsargs valkājis NHL spēlēs.

Draudzīgais golfa turnīrs noritējis jau ceturto gadu, taču otro gadu tajā bijusi iespēja iesaistīties arī labdarības izsolē. “Pirmie divi gadi pēc turnīriem – bija drusciņ tukšuma sajūta, ka mēs aizejam, uzspēlējam golfu, nu, mēs jau ikdienā varam aiziet tur trešdienā uzspēlēt no rīta, tad gribējās kaut ko tādu īpašāku. Ja jau mēs savācam lielu skaitu cilvēku, tad arī ir tas patīkamais ar pozitīvo un lietderīgo jāapvieno,” stāsta Daugaviņš.

Izsolē bijušas sarupētas ļoti īpašas lietas. “Bija mans hokeja krekls no pēdējās pasaules čempionāta spēles šogad pret Ameriku (Amerikas Savienotās Valstis – aut.), ko nospēlējām, – pa taisno novilkts, visas komandas parakstīts un ierāmēts,” ieskicē hokejists, “Bija Artūra Irbes 90. gadu bruņas, ko viņš valkāja, cīnoties NHL no pirmās sezonas.” Tās arī Daugaviņš iegādājies, jo vēlējies arī savās mājās saglabāt ko tik leģendāru no tās paaudzes.

“Vakara nagla bija iespēja nopirkt – būt par Latvijas hokeja izlases treneri draudzības spēlē, uz soliņa pavadīt visu dienu kopā ar treneru korpusu, visās sapulcēs, ģērbtuvēs būt un stāvēt uz soliņa, bet diemžēl tikai draudzības spēlē,” piebilst Daugaviņš, “Es jau smējos, ka es gribēju nopirkt sev brīvdienu, lai nav jāspēlē.” Jāpiebilst, ka izsolē bijusi iespēja iegādāties arī basketbola bumbu ar brāļu Bertānu parakstiem un citas lietas.

Kopumā izsolē labdarībai savākti 27 500 eiro, kas tiks ziedoti bērnu mobilo mašīnu iegādei.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE