ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsSportsKur vēl pārliecinošāk? Motosportisti brāļi Lielbārži turpina uzvaras gājienu

Kur vēl pārliecinošāk? Motosportisti brāļi Lielbārži turpina uzvaras gājienu

Raidījumā “Vakara sporta stunda” motobraucējs Daniels Lielbārdis, kurš sacensībās startē kopā ar brāli Bruno Lielbārdi, atklāj savus iespaidus pēc pirmās dubultuzvaras karjerā. “Šajā trasē to tik vien vajadzēja – izcilu startu,” atzīst motosportists. Brāļu Lielbāržu ekipāža šobrīd ērti iekārtojusies pirmajā pozīcijā pēc aizvadītiem pieciem posmiem un ir 18 punktu pārsvarā.

Talantīgais motosportists atzīst, ka abi braucieni Polijas trasē izdevušies lieliski: “Jā, abas dienas jutāmies ļoti labi. Es arī domāju, ka šajā trasē to tik vien vajadzēja – izcilu startu, tad jau bija brīva trase priekšā, kas mums nekad nebija bijusi, bet zinājām, kā to izmantot. Nobraucām abus braucienus ļoti stabili un savā tempā, tāpēc abas dienas izdevās ļoti perfekti.”

Runājot par Polijas trasi, Lielbārdis izceļ tās sarežģītību: “Uzlija lietus, bija izstumti visi dubļi uz āru, ļoti tāda slidena. Bija jābrauc diezgan gudri, nevarēja steigties, līkumos mierīgi – bija jāmēģina dabūt, tā teikt, saķere, lai izbrauktu labāk.”

Tāpat motosportists uzsver, cik svarīgs bijis izcils starts: “Mēs jau runājām ar mehāniķiem, ka starts šeit izteiks visu, – ja mēs “izceļam”, tad mēs uzvaram. Trasē, var teikt, bija viena līnija, tāpēc pārējiem bija ļoti grūti apdzīt vienam otru.”

Nākotnes plāni un gaidāmās sacensības brāļiem arī ir aktuāls temats – Lielbārdis norāda, ka nākamā posma Beļģijas trase ir piemērota viņu komandai: “Domāju, tā trase arī ir mums salīdzinoši piemērota. Mēs jau pierādījām Hērdē, ka mēs smiltīs tomēr mākam braukt, bet, jā, mājiniekam Hermanim tā trase, es domāju, vislabāk padodas nekā mums, bet tāpat mēģināsim cīnīties par trijnieku. Protams, cerams izdosies noturēt arī sarkano plāksnīti.”

Brāļi Lielbārži
Foto: www.fimsidecarcross.com

Šobrīd pēc aizvadītiem pieciem posmiem Lielbāržu komanda ir priekšā visiem ar 18 punktiem. “No vienas puses itkā daudz, no otras nav daudz. Tikai pieci posmi aizvadīti. Jā, pēc pieciem posmiem tas nav ļoti liels pārsvars. Vienā braucienā kļūdies, un tu esi jau visu punktu pārsvaru pazaudējis, bet es domāju, ka gada beigās mēs to arī varam noturēt,” viņš atzīst.

Galvenie konkurenti, pēc Lielbārža domām, būs Hermana ekipāža: “Viņam šogad pagaidām neveicies citos posmos ar motoru, ar citām lietām, bet, es domāju, gada beigās Hermans būs mums lielākais konkurents.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE