sestdiena, 20. jūlijs
SākumsKultūraPasākumiNovadu balss: Cēsīs piektdien sākas sarunu festivāls Lampa

Novadu balss: Cēsīs piektdien sākas sarunu festivāls Lampa

Piektdien un sestdien Cēsīs notiks desmitais sarunu festivāls Lampa. Tajā 247 rīkotāji piedāvās apmeklēt 363 dažādus pasākumus – diskusijas, darbnīcas, teātra izrādes, būs arī izklaides bērniem, diskotēka un norises varēs garšīgi paēst. Pasākuma mērķis ir rosināt vērtīgas sarunas, domu apmaiņu, prāta asināšanu un redzesloka paplašināšanu.

Diskusijas un citi pasākumi pievērsīsies dažādām tēmām, kas saistītas ar cilvēka ikdienas dzīvi, izglītību, finansēm, ekonomiku, drošību, kultūru, politiku, tehnoloģijām un daudz citām. Vērtīgas sarunas plānotas arī uz Reģionu skatuves. Tur būs 14 pasākumu, kas sāksies ar diskusiju par kopienas spēku un noslēgsies ar sarunu “Lauki var!”.

Starp apmeklētākajiem un gaidītākajiem pasākumiem, ko var skatīties gan klātienē Cēsu pils parkā, gan tiešsaistē, ir Politiķu cepiens. Latvijā zināmi komiķi jokos par politiķiem un centīsies mudināt viņus pasmieties pašiem par sevi. Tas mēdz beigties dažādi, pat ar solījumiem vērsties policijā. Norisi vadīs komiķis Jānis Skutelis, viņa kolēģi cepinās politiķus Lindu Liepiņu, Igoru Rajevu, Hosamu Abu Meri un Elīnu Pinto.

Rīkotāji lēš, ka aizvadīto deviņu gadu laikā Lampu klātienē apmeklējuši aptuveni 100 000 cilvēku.


Projektu ”Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par sagatavoto saturu atbild laikraksts ”Auseklis”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE