sestdiena, 20. jūlijs
SākumsKultūraPasākumiNovadu balss: Valmiermuižā sākušies kino vakari

Novadu balss: Valmiermuižā sākušies kino vakari

Valmiermuižas parkā sākušies brīvdabas kino vakari. Ikvienam ir iespēja bez maksas baudīt Latvijas kino meistardarbus, kā arī izzināt filmu veidošanas aizkulises. Apmeklētājiem būs iespēja tikties cilvēkiem, kuri bijuši iesaistīti filmu tapšanā.

Kinovakarus 27. jūnijā atklāja jauniešu komēdijas Tizlenes seanss un tikšanās ar režisori Martu Elīnu Martinsoni un jaunatnes darbinieku, Valmieras jauniešu mājas pārstāvi Eduardu Liepiņu-Melni.

Citu vakaru programmā būs arī dokumentālā filma Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks un tikšanās ar režisori Annu Viduleju. Pēc spēlfilmas Mana brīvība noskatīšanās kinomīļi varēs tikties ar tās režisori Ilzi Kungu-Melgaili un politiķi, kultūras darbinieci Daci Melbārdi. Augustā paredzēts rādīt dokumentālo filmu Viss būs labi, ko papildinās tikšanās ar režisoru Staņislavu Tokalovu un biedrības Cerības pakāpiens pārstāvi Viktoriju Brjuņinu. Kinosezonu noslēgs dokumentālās filmas Hekabes jautājums seanss un sarunas ar režisoru Pēteri Krilovu.

Lai skatīšanās būtu ērtāka, rīkotāji aicina līdzi ņemt pledus. Uzkodas un atspirdzinājumus piedāvās iegādāties pasākuma atbalstītājs – Valmiermuižas alus darītava. Kinoseansa rīkošanu atbalsta arī Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.


Projektu ”Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par sagatavoto saturu atbild laikraksts ”Auseklis”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE