piektdiena, 14. jūnijs
SākumsSportsKamaniņbraucējs Aparjods par trešo vietu lāstu un veiksmīgāko sezonu

Kamaniņbraucējs Aparjods par trešo vietu lāstu un veiksmīgāko sezonu

Otrās vietas ieguvējs pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā kamaniņu sportā Kristers Aparjods, viesojoties pie Anatolija Kreipāna un Edgara Barbaka raidījumā “Vakara sporta stunda”, pastāsta par aizvadīto sezonu, ko nosauc par labāko līdz šim. Tāpat sportists komentē sezonas laikā visbiežāk iegūtās trešās vietas, ko, smejoties, varētu salīdzināt ar lāstu.

Kreipāns komentē, ka šī ir labākā sezona ne tikai pašam Aparjodam, bet Latvijas kamaniņbraucējiem kopumā, vedot mājās veselu vezumu ar medāļām. “Tā var teikt. Tā arī patiesībā ir,” piekrīt Aparjods, “Es tieši gribēju teikt, ka kaut kā tā sajūta, ka pēc katras sezonas saka, ka labākā, katru reizi labākā sezona, bet šī varētu būt tiešām labākā kā līdz šim, vismaz personīgi man.”

Viņš piekrīt, ka katru labāko sezonu ir aizvien grūtāk pārspēt, taču tajā pašā laikā ir uz kurieni tiekties, rodas motivācija. Uz Kreipāna norādi, ka šajā sezonā Aparjods visbiežāk guvis trešās vietas, sportists stāsta: “Ja tā padomā, tad tas ir pirmais, kas nāk atmiņā, – tā trešā vieta. Man jau citreiz cilvēki rakstīja, ka tās trešās vietas lāsts, bet, nu, ar kaut ko tāpat ir jāsāk.”

Aparjods piekrīt kamaniņsporta lielajai konkurencei, kad jebkurš no desmitnieka var iekļūt trijniekā. “Neesam mēs diez ko daudz, bet jāsaka godīgi, ka tie, kas mēs esam, mēs esam daļa tiešām spēcīgi, atlēti, sportisti tajā kamaniņsporta sabiedrībā. Nu, protams, ir jau citreiz tie gudrinieki, kas spriež, ka – iemet miltu maisu un noskries ātrāk pa to trasi lejā, bet gribas viņiem pateikt, lai atbrauc paši uz Siguldu, sarunāsim, satiksimies un nobrauksim,” ironiski nosaka sportists.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“The Tunes” izdod sev netipisku singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love”

Ar jaunu singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love” klajā nāk grupa “The Tunes”. Tā ir viena dziesma divās versijās – latviešu un angļu valodās,...

POPULĀRĀKIE