ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSportsKapteinis Kaspars Daugaviņš: "Tabulā viens punkts ir zaudēts, bet esam priecīgi par...

Kapteinis Kaspars Daugaviņš: “Tabulā viens punkts ir zaudēts, bet esam priecīgi par diviem punktiem”

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc papildlaikā izcīnītās uzvaras (5:4) pār Polijas valstsvienību sarunā ar žurnālistiem atklāja, ka pēc neveiksmīgajām pirmajām divām trešdaļām valstsvienības ģērbtuvē nebija nekādas panikas, jo tas būtu bijis pats sliktākais, kas varētu notikt.

“Parunājām ar džekiem, ka galvas skrēja pa priekšu un kājas aizmirsa strādāt. Ne tikai hokejā, bet visur dzīvē māca nekrist panikā grūtās situācijās. Izvilkām kaut kā to maču. Tabulā viens punkts ir zaudēts, bet esam priecīgi šodien par diviem punktiem.”

Daugaviņš piebilda, ka pretinieki viņi nav pārsteiguši, jo līdzīga spēkošanās bija arī pagājušajā gadā “Daugavas” ledus hallē pirmajos pārbaudes mačos pirms pasaules čempionāta. Kapteiņa uzbrucēju virknējums ar Rodrigo Ābolu un Mārtiņu Dzierkalu šodien guva trīs vārtus, taču Daugaviņš šī trio nopelnus nevēlējās izcelt, jo momenti bijuši arī citiem, kam, iespējams, paveiksies nākamajās spēlēs.

Viņš arī prognozēja, ka rītdienas spēle pret Franciju, kas čempionāta pirmajā mačā ar 1:3 piekāpās Kazahstānai, būs “uz nažiem, jo viņiem ir, ko pierādīt, un mums arī ir, ko pierādīt.” Lai gan līdz šai spēlei hokejistiem atpūtai būs mazāk par 24 stundām, kapteinis lēsa, ka komandai spēka pietiks.

“Tāpēc jau mums bija nometne. Arī pēdējie divi pārbaudes spēļu cikli ar šveiciešiem un norvēģiem bija ar mačiem divas dienas pēc kārtas, un, man jau šķiet, ka tieši tās mēs spēlējam labāk. Kad vairs nav tik daudz enerģijas, mēs sakām spēlēt pareizāk, un tas dod rezultātu,” uzsvēra Daugaviņš.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE