pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsSportsKaspars Daugaviņš: "Žēl, ka nav seši punkti kabatā, bet divas uzvaras mēs...

Kaspars Daugaviņš: “Žēl, ka nav seši punkti kabatā, bet divas uzvaras mēs arī ņemam”

Latvijas hokeja valstsvienība divās dienās ir aizvadījusi divas spēles. Abās spēlēs uzvaras izcīnīja Latvijas hokejisti un abās spēlēs uzvaras vārtus papildlaikā guva izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš.

Pēc uzvaras pār Francijas valstvienību (2:1 papildlaikā) izlases kapteinim Kasparam Daugaviņam tika vaicāts, kā tas nākas, ka valstsvienībai bez kārtīgas nervu pakutināšanas sev un līdzjutējiem šajā pasaules čempionātā uzvarēt nesanāk. Daugaviņš smiedamies norādīja, ka neviens līdzjutējs nebrauktu, ja nebūtu tik interesanti.

Tajā pašā laikā viņš atzina, ka komandai klājas smagi, bet tomēr tā atrod veidu, kā uzvarēt. “Ir jāpriecājas par katru uzvaru, jo katrs punkts beigās būs svarīgs. Protams, žēl, ka nav seši punkti kabatā uz doto brīdi, bet divas uzvaras mēs arī ņemam jebkurā laikā,” piebilda izlases kapteinis.

Savukārt Latvijas izlases uzbrucējs Haralds Egle pēc papildlaikā izcīnītās uzvaras atzina, ka pēc labā sākuma spēlētāji pieļāvuši nevajadzīgas kļūdas, kas pretinieku spēlei iedeva elpu, bet “viss ir labs, kas labi beidzas”. Fakts, ka pirms mača treneri nolēma samainīt uzbrucēju virknējumus, viņam problēmas nav radījis, jo pārbaudes mačos tika spēlēts ar dažādiem maiņas partneriem.

Vaicāts, vai divām spēlēm divās dienām pietika spēka, Egle norādīja, ka būtu grūtāk, ja nebūtu tāds fanu atbalsts. “Latviešu te ir tik daudz, ka ir sajūta, ka spēlē mājās. Tas mums nereāli palīdz un var nesties. Protams, negribējās tos papildlaikus, bet – kā ir, tā ir. Spēks mums ir, ar to nav nekādu problēmu, un ejam uz priekšu,” uzsvēra uzbrucējs.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE