ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSportsKo aizraujošu olimpiskajā gadā atnesīs “Olimpiskās dienas” vingrinājumi?

Ko aizraujošu olimpiskajā gadā atnesīs “Olimpiskās dienas” vingrinājumi?

Olimpsko spēļu gaidās, kas šajā vasarā norisināsies Parīzē, Francijā, īpaši tiek gaidīts ikgadējais “Olimpiskais mēnesis” un arī jau par tradīciju kļuvušie “Olimpiskās dienas” vingrinājumi. Viesojoties raidījumā “Vakara sporta stunda”, izaugsmes, motivācijas un fiziskās attīstības treneris Dinārs Zāģers pastāsta, kā veidojis šī gada video vingrinājumus, kam īpašs uzsvars bijis, lai ir jautrība, ballīte un enerģija.

“Par “Olimpiskās dienas” vingrojumu, – kā katru gadu, centos, it īpaši šis ir īpašs gads, kā jau Lilita tikko teica, tas ir olimpiskais gads,” stāsta Zāģers, “Mēs centāmies arī to vingrojumu kompleksu pielīdzināt – mums ir skaisti vārdi, mums ir skaistas dziesmas, un dziesmās arī ir par to stiprumu, par uzvaru, par stipru cilvēku, par stipru bērnu, par visu, tad līdz ar to arī tie vingrojumu kompleksi – nav tā, ka mēs vienkārši apsēžamies, saliekam ātri, fiski vingrojumus kopā.”

Viņš turpina: “Mēs tiešām padomājām par to, ka, piemēram, šajā dziesmā ir par to, ka lidmašīnas lido un tad mums ir attiecīgi vingrinājums, ka mēs lidojam uz to Parīzi, un mēs stipri esam un kopā. Mēs tiešām piedomājām pie tā, lai būtu ballīte, lai ir enerģija. Man liekas, tas ir pats svarīgākais mūsdienās sportā, it īpaši jauniešiem, – lai ir jautri, lai ir interesanti, bet tomēr, lai ir arī kaut kāds tāds stāsts apakšā, ko stāstīt.”

Treneris atzīst, ka ar katru gadu ir aizvien lielāks lepnums piedalīties un pārstāvēt šo projektu. “Tu saproti, cik daudzi bērni un arī jaunieši, un arī vecmammas, un visi parējie, arī dārziņos šos video skatās un aug,” viņš stāsta, “Tad, nu, jau būs izaugušas kādas paaudzītes, vingrojot šos vingrojumus.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE