piektdiena, 14. jūnijs
SākumsSportsKristaps Zīle: "Cepuri nost Daugavam – tur ir džeks ar dzelzs olām!"

Kristaps Zīle: “Cepuri nost Daugavam – tur ir džeks ar dzelzs olām!”

Latvijas izlases aizsargs Kristaps Zīle un uzbrucējs Haralds Egle pēc papildlaikā izcīnītās 3:2 uzvaras pār Franciju piekrita, ka valstsvienībai bez kārtīgas nervu pakutināšanas sev un līdzjutējiem šajā pasaules čempionātā uzvarēt nesanāk.

“Diemžēl abās spēlēs bija situācijas, kad esam vadībā, bet sanāk izlaist rezultātu no rokām. Labā ziņa, ka mākam tomēr pārvērst šīs spēles uzvarās un izcīnīt divus punktus. Cepuri nost Daugavam – divas dienas pēc kārtas ielikt overtaimā – tur ir džeks ar dzelzs olām!” izlases kapteini slavēja Zīle.

Vienā no epizodēm viņš bloķēj pretinieku metienu, un ripa viņam sāpīgi trāpīja pa ķermeni, taču Zīle pēc mača sacīja, ka neesot tik traki, kā izskatījās no malas: “Tas nav nekas jauns, tā ir man ikdiena, kā ir, tā ir. Pielikšu tagad ledus paku, un būs okei.”

Savukārt uzbrucējs Haralds Egle atzina, ka pēc labā sākuma spēlētāji pieļāvuši nevajadzīgas kļūdas, kas pretinieku spēli iedeva elpu, bet “viss ir labs, kas labi beidzas”. Fakts, ka pirms mača treneri nolēma samainīt uzbrucēju virknējumus, viņam problēmas nav radījis, jo pārbaudes mačos tika spēlēts ar dažādiem maiņas partneriem.

Vaicāts, vai divām spēlēm divās dienām pietika spēka, Egle norādīja, ka būtu grūtāk, ja nebūtu tāds fanu atbalsts. “Latviešu te ir tik daudz, ka ir sajūta, ka spēlē mājās. Tas mums nereāli palīdz un vara nesties. Protams, negribējās tos papildlaikus, bet – kā ir, tā ir. Spēks mums ir, ar to nav nekādu problēmu, un ejam uz priekšu,” uzsvēra uzbrucējs.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“The Tunes” izdod sev netipisku singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love”

Ar jaunu singlu “Vasaras prāts/14 Reasons to Love” klajā nāk grupa “The Tunes”. Tā ir viena dziesma divās versijās – latviešu un angļu valodās,...

POPULĀRĀKIE