sestdiena, 20. jūlijs
SākumsSportsMārtiņš Gulbis par “VEF Rīga” galvenā trenera amatu: “Šobrīd manā izaugsmē vispareizākais...

Mārtiņš Gulbis par “VEF Rīga” galvenā trenera amatu: “Šobrīd manā izaugsmē vispareizākais solis”

Raidījumā “Vakara sporta stunda” nupat par basketbola komandas “VEF Rīga” galveno treneri kļuvušais Mārtiņš Gulbis pastāsta par to, kā nokļuvis šajā amatā un kā turpinās iepriekšējā trenera Jāņa Gailīša iesākto. Tāpat Gulbis atklāj, vai plāno turpināt darbu Latvijas sieviešu basketbola izlasē.

Jaunais “VEF Rīga” galvenais treneris stāsta, ka process viņa nokļūšanai šajā amatā noritējis gana ātri: “Es gribētu teikt, ka mēs diezgan ātri atradām to kopējo ceļu un veidu, kā mēs gribētu darboties. Līdz ar to mēs arī ātri vienojāmies, nekādu problēmu tur nebija.”

Sākumā bijis jāsaprot, vai Gulbim ir interese sākt jaunu stāstu un veidojumu “VEF Rīga” komandai: “Tomēr Jānis Gailītis ir atstājis ļoti iespaidīgu un tādu diezgan treknu punktu “VEF” komandai kopējā vēsturē. Skaidrs, ka tas nebūs vienkārši ieņemt viņa pozīciju, atkārtot to, ko viņš ir izdarījis ar šo klubu.”

Vēlāk arī apspriestas nianses par nākamo kluba startu, kā tas varētu veidoties un kāds būtu trenera rokraksts.

“Būtībā viss tur mums sakrita, daudzas lietas un arī tas, ka iepriekš jau esmu bijis “VEF” organizācijā, – es zinu, ka šī organizācija ir ar lieliem mērķiem, ar uzvarētāju mentalitāti. Būtībā tas pats, kas man bija pēdējos četrus gadus arī “TTT” klubā,” viņš stāsta.

Savukārt par Latvijas sieviešu izlases trenera darba turpināšanu un apvienošanu ar “VEF Rīga” klubu, Gulbis nosaka: “Ja meklē risinājumus, var atrast. Tas bija mans pirmais nosacījums, ka es gribētu pabeigt savu darbu, jo es neesmu tas cilvēks, kurš iesāk kaut ko un atstāj pusratā, un tas viss salikās tā, ka ir tikai viens logs novembrī – nedēļa, un arī viens logs februārī, bet to visu var apvienot, un noteikti – es palikšu sieviešu izlasē.”

Tāpat piedāvājums kļūt par “VEF Rīga” galveno treneri nav bijis vienīgais. “Man šķiet, ka līdzīgi ir visiem, – ka tu gaidi, gaidi kaut ko un divu nedēļu laikā nekā nav, un tad vienā dienā pēkšņi parādās trīs iespējas, un tad ir jāizvēlās, kura tad ir tā labākā,” stāsta treneris.

Gulbim piedāvāts darboties arī Grieķijā pa sieviešu basketbola līniju, taču nospēlējusi intuīcija un vēlme atgriezties vīriešu basketbola spēlē. “Šķita, ka man tā intuīcija, kā allaž karjerā, kaut kā teica, ka ir īstais laiks varbūt atgriezties pie vīriešu basketbola,” teic treneris, “Salikās tā, ka tomēr jāpieņem “VEF” izaicinājums. Izskatījās – šobrīd manā izaugsmē vispareizākais solis.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE