ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSports“Vēlreiz parādīja tās nianses, kas mums pietrūkst,” treneris Vītoliņš par pārbaudes spēlēm...

“Vēlreiz parādīja tās nianses, kas mums pietrūkst,” treneris Vītoliņš par pārbaudes spēlēm pirms čempionāta

Pirms pasaules čempionāta Latvijas hokeja izlase aizvada pārbaudes spēles. Viesojoties raidījumā “Vakara sporta stunda” pie Anatolija Kreipāna un Edgara Barbaka, Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš dalās savos vērojumos par pārbaudes spēlēm un gatavošanās procesu, tai skaitā savainojumu veseļošanu spēlētājiem.

“Es esmu priecīgs, ka mums šis grafiks šogad ir šādi te izveidojies. Sākumā Austrija, kas arī atbrauca ar jauno komandu – dinamisku, ātru. Somu spēles – uzreiz cits līmenis, teiksim tā ripas kontrole un tas viss – tas mums vēlreiz parādīja tās nianses, kas mums pietrūkst, kur mums vajag piestrādāt. Šveice – atkal būs dinamika – tas būs atkal izbraukums,” jau padarīto un to, ar kādām komandām vēl jāspēlē, raksturo Vītoliņš.

Viņš turpina: “Viss tas nāk uz priekšu un beigās Norvēģija, kas arī tīri pirms paša sākuma, es domāju, viņi arī būs optimālā sastāvā. Tā kā sagatavošanās posms spēļu skaitā ir izdevies visai veiksmīgs. Pat varbūt labi, ka izkrita šinī nedēļā mums divas spēles, kas sākumā bija plānotas, – ka mēs varam tā riktīgi pie niansēm piestrādāt, ko mēs pamanījām spēlē ar Somiju.”

Uz Kreipāna norādi, ka parādījies laiks, lai spēlētāji izveseļotu savainojumus, Vītoliņš stāsta: “Mēs varam piestrādāt pie treniņu procesa mazlietiņ nopietnāk – uztaisīt, pastrādāt, jo vienmēr, ja tev gaida tuvākā brīdī spēle, tu kaut kā mēģini saudzēt, tu nevari to maksimālo slodzi uz viņiem uzlikt. Tad tagad mums ir tā iespēja tā maksimāli pastrādāt šo nedēļu un vēl nākamā nedēļa – pusnedēļu sanāk tā, ka mēs ieietu tādā jau atjaunošanās ritmā pret Šveici. Tas ir labi.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE