sestdiena, 20. jūlijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiLauris Reiniks izdod vasaras dziesmu "Kaila nakts" 90. gadu noskaņās

Lauris Reiniks izdod vasaras dziesmu “Kaila nakts” 90. gadu noskaņās

Mūziķis Lauris Reiniks šo vasaru ievada ar jaunu un melanholisku dziesmu “Kaila nakts”. Šis skaņdarbs ir īpašs ar to, ka oriģinālā to vairāk kā pirms 20 gadiem sakomponēja viņa tēvs Artūrs Reiniks.

“Parasti es dziedu un ierakstu tikai pats savas kompozīcijas, bet šī tēta komponētā dziesma mani ļoti aizkustināja un vienmēr ir patikusi. Tās melodija ir tāda smeldzīgi romantiska, kas raksturīga 90. gadiem. Interesanti, ka viņš to sakomponēja laikā, kad bija manā vecumā. Arī viņa jubilejas koncertā šogad man tika uzticēts dziedāt to. Nolēmu, ka dziesma ir tik laba, ka gribu to nedaudz pārtaisīt, uzlabot un ierakstīt mūsdienu versijā. Domāju, ka mums izdevās labi šo sajūtu nodot 2024.gadā. Ceru, ka klausītājiem arī tā patiks un kļūs par vienu no šīs vasaras dziesmām,” stāsta Lauris Reiniks.

Arī Artūrs Reiniks ir iepriecināts par rezultātu: “Man vienmēr ir paticis dzirdēt savas dziesmas citu dziedātāju izpildījumā, un Laura ideja iedziedāt manu dziesmu savā versijā patīkami pārsteidza. Rezultāts, manuprāt, ir ļoti veiksmīgs, jo dziesma ir saglabājusi tās emocijas, ko es ieliku melodijā un dzejniece Ulla Kavicka vārdos vairāk kā pirms 20 gadiem. Laura interpretācijā un jaunajā aranžijā dziesma ir ieguvusi jaunu elpu un skanējumu!”

Dziesma “Kaila nakts” ir pieejama visās mūzikas straumēšanas platformās un drīzumā, kā ierasts, tiks izdota arī kaimiņu valstīs lietuviešu un igauņu valodās.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE