pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsDaba un tūrisms“Jebkurš cilvēks vienmēr baidās no kaut kā jauna.” Linda Dombrovska par lietotnes...

“Jebkurš cilvēks vienmēr baidās no kaut kā jauna.” Linda Dombrovska par lietotnes “Mednis” šķēpu laušanu

Viesojoties pie Jāņa Kļaviņa un Māra Oltes raidījumā “Zaļais stūris”, žurnāla “Medības” galvenā redaktore, podkāstu “Šaujam garām” un “Ķeram lielo” autore Linda Dombrovska pastāsta par to, kāpēc lietotne “Mednis” raisījusi lielas diskusijas un šķēpu laušanu. “Jebkurš cilvēks vienmēr baidās no kaut kā jauna,” teic Dombrovska.

Taujāta par to, kāpēc lietotni “Mednis” negribēja un tam bija pretinieki, kā arī notikušas lielas diskusijas mednieku vidū un pat škēpu laušana, Dombrovska teic: “Jebkurš cilvēks vienmēr baidās no kaut kā jauna. Mēs atceramies ar tevi sarunas, kad mēs atteicāmies no rakstiskām medību atļaujām un gribēja ieviest marķierus un savilcējus – tās diskusijas bija ne mazāk dramatiskās, kā tās ir lietotnes “Mednis” jautājumā.”

Viņa turpina: “Es esmu vienmēr cīnījusies par to, lai medniekam uz mežu nav jānes tā vājprātīgā dokumentu kaudze, jo šobrīd, ja tu brauc caur veikalu ar suni uz mežu, tad tev ir kaut kādi septiņi vai cik dokumenti vajadzīgi. Ar lietotni “Mednis” mēs šobrīd varam atteikties no sezonas kartes. Tāpat tev vairs tieši, negribas teikt “uz rokas”, bet kabatā, tev nav vajadzīga mednieka apliecība, medību vadītāja apliecība, jo tas viss ir redzams lietotnē “Mednis”.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE