pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsDzīvesstilsMinistru prezidente Evika Siliņa atklāj, vai viņai ir savs stilists un frizieris

Ministru prezidente Evika Siliņa atklāj, vai viņai ir savs stilists un frizieris

Ministru prezidente Evika Siliņa raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” atklāj, vai viņai ir savs stilists un frizieris, kas rūpējas, lai valdības vadītāja ir vienmēr skaisti tērpta un sapucēta. Tāpat Siliņa dalās savās pārdomās par to, kā vispār ir būt sievietei politikā, tostarp ar kādiem izaicinājumiem ikdienā ir jāsaskaras un cik liela nozīme ir disciplīnai.

Siliņa, kura sabiedrības uzmanību pievērsusi daudzos jautājumos, atzīst, ka viņai ir grūti spriest, vai sievietei politikā ir kādas priekšrocības vai gluži otrādi – tā ir tāda ievainojamība. “Kā visos amatos, arī šeit ir tādi paši izaicinājumi kā vīriešiem. Tam domāju atšķirības nav, tikai sievietēm nāk klāt vēl ļoti daudz dažādu blakus lietu, par ko varbūt tā ikdienā neviens neiedomājas,” viņa dalās savās pārdomās.

“Man bieži prasa, vai man ir kāds savs stilists? Nu nav man stilista vai friziera no rīta, jo tas laiks, cikos darba diena sākas, ir ļoti agrs,” atklāj Ministru prezidente, kura par savu izskatu un izvēlētajiem tērpiem rūpējas un izvēlas pati, “Neviens nenāks pie manis sešos vai piecos no rīta, lai mani sapucētu. Tāda tā realitāte ir, un tas prasa noteikti no sievietes lielāku tādu disciplīnu – agrāk piecelties, sagatavoties, saģērbties, izdomāt kādu tērpu vilksim.”

Ja vīrieši ir tie, kas maina ikdienā kaklasaites, tad sievietes ir tās, kas maina tērpus, teic Siliņa. “Es domāju, ka sievietēm līderēm šobrīd ir labs laiks būt politikā, jo šobrīd to ļoti pozitīvi uztver arī dažādās, nu, tādās pasaules perspektīvās. Eiropā mēs esam četras līderes no 27 līderiem,” viņa piebilst.

Daļai sieviešu nereti var gadīties, ka, pieejot pie skapja, rodas kārtējais secinājums, ka atkal nav ko vilkt, Ministru prezidente norāda, ka viņai tā nav un nemaz nevar būt: “Katru vakaru ir jāizdomā, ko no rīta vilks. Protams, disciplīnai jābūt lielai – tur nekāda aizķeršanās nevar būt.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE