sestdiena, 22. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiDziedātāja Alise Haijima piedāvā jaunu singlu “Izvēles”

Dziedātāja Alise Haijima piedāvā jaunu singlu “Izvēles”

Pašmāju skatuves māksliniece un digitālā satura veidotāja Alise Haijima pēc ilgākas muzikālas pauzes laidusi klajā jaunu singlu “Izvēles”. Tā tapusi sadarbībā ar producentu apvienību “White Wide Production”, kurā darbojas mūziķi Jānis Narbuts un Oskars Deigelis.

“Kad tiku uzaicināta iedziedāt šo dziesmu, man uzreiz rezonēja tās vēstījums. Ar šo skaņdarbu vēlos sniegt cerību un iedvesmu tiem, kas nokļuvuši visdažādākā veida grūtībās. Katrā smagā dzīves posmā ir jāsāk ar svarīgu izvēli – šajā gadījumā izvēli palīdzēt sev. Proti, ja nevēlies palīdzēt pats sev, arī citi to nevarēs,” dziļdomīgi pauž mūziķe Alise Haijima, piebilstot: “Strādāt kopā ar Oskaru un Jāni bija lieliski. Ieraksts tapa patiesi nepiespiestā gaisotnē, kura laikā brīvi paudām savu viedokli jebkurā jautājumā, pārrunājot arī dažādas personiskas pieredzes.”

Par kopdarbu gandarīts ir arī mūziķis Oskars Deigelis: “Viss sākās ar Jāņa zvanu, kura laikā viņš man izstāstīja par dziesmas ideju. Noklausoties tās melnrakstu, uzreiz ķēros klāt melodiskās līnijas radīšanai, pēcāk sarakstot arī tekstu divās valodās – latviešu un angļu. Priecājos, ka tagad mūsu garadarbu ir iespējams dzirdēt lieliskās balss īpašnieces Alises Haijimas izpildījumā.”

Savukārt, stāstot par skaņdarba saturisko vēstījumu, mūziķi norāda, ka dziesma “Izvēles” ir par nepieciešamību un spēju piecelties pēc smagiem dzīves sitieniem. Jāatzīmē, ka savu artavu skaņdarba gala ierakstā kopumā sniegusi vesela plejāde mūziķu, tostarp Jānis Kalniņš (ģitāras), Gunārs Toms Narbuts (sitamie instrumenti), Antra Stafecka (papildvokāls angļu valodas versijā) un Eduards Dubra (taustiņinstrumenti).

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE