ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiDziedātāja TIPA publisko savu jaunāko singlu "Pirmā"

Dziedātāja TIPA publisko savu jaunāko singlu “Pirmā”

Dziedātāja TIPA jeb Tabita Balode izdod jaunu singlu “Pirmā”, kura vēsta par to, ka dzīve katram ir tikai viena un ka tā ir īsa. “Lai kur mēs katrs atrastos dzīvē – mēs nevaram padoties. Kaut arī dziesma stāsta par cilvēka iekšējo pasauli, katram mums dažreiz jāpaiet maliņā un jāpskatās uz lielo bildi. Lai cik grūti var škietami būt, Tu vari tam tikt cauri.”

“Dziesma atnāca samērā viegli. Vairākas rindiņas pašas rakstījās. Es kaut kā jutu, ka esmu piekususi meklēt īstos vārdus, apejot notikumus, tāpēc ļoti necentos ielikt vārdus zemtekstos, bet gan tieši un konkrēti pateikt atsevišķas sajūtas, kuras tobrīd izjutu. Tai skaitā lielu iedvesmu ņēmu no man blakus esošajiem cilvēkiem,” par dziesmas “Pirmā” stāsta dziedātāja TIPA.

“Mēs katrs savā pasaulītē dzīvojot pat nezinām un lielākoties mums pat neinteresē citu cilvēku problēmas un bēdas, bet es skaidri atceros to dienu, kad tapa viena no dziesmas rindiņām – bija ļoti agrs rīts, ap plkst. 4.00, un es pamodos no divu ļoti neapmierinātu vīriešu kliegšanu vienam uz otru, uz ielas, man aiz loga, un es pie sevis nodomāju, ka katram mums tā ir kādā dzīves brīdī – mēs katrs kaut kad esam nelaimīgs vai bēdu apmākts. Man, esot savā telpā, un katram ik vienam – savā. Bet tā galvenā doma pie šīs dziesmas, ko vēlos akcentēt ir, ka ir vērts dzīvot un, ka mums ir dota viena iespēja šeit būt uz zemes, mēs katrs to darām pirmo reizi, tāpēc, nevajadzētu ieciklēties uz slikto, būt līdzcietīgākiem un mīlošākiem, un galvenais – nepadoties. Ne pašam uz sevi, ne uz dzīvi,” atceras TIPA.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE