sestdiena, 20. jūlijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiGatis Mūrnieks un Sabīne Berezina izdod kopīgu dziesmu “Klusi lido mūsu domas”

Gatis Mūrnieks un Sabīne Berezina izdod kopīgu dziesmu “Klusi lido mūsu domas”

Dziesmu autors un dziedātājis Gatis Mūrnieks, kurš sadarbojas ar daudziem pazīstamiem Latvijas izpildītājiem, šoreiz uzaicinājis uz sadarbību dziedātāju Sabīni Berezinu un tapusi dziesma “Klusi lido mūsu domas”.

Gatis Mūrnieks: “Dziesma stāsta par domām, kuras sūti kādam, kurš tev ir ļoti svarīgs, taču kaut kādu iemeslu dēļ nevar atrasties līdzās. Kādreiz tā dzīvē gadās, bet beigās jau tomēr viss ir labi.”

Sabīne Berezina: “Šīs dziesmas sadarbība sākās pateicoties Guntaram Račam, kurš uzrunāja mani iedziedāt duetu ar Gati. Dziesma mani uzrunāja un es, protams, piekritu. Skaisti vārdi un melodija. Gatis ir ne tikai talantīgs, bet arī cilvēks ar ļoti labu humora izjūtu, tāpēc sastrādāties ar viņu bija dikti viegli un jautri. Domāju, ka mums abiem labi sanācis. Ceru, ka šī dziesma uzrunās klausītājus. Domāju, ka šajos laikos ir daudz tādu cilvēku, kuru nespēj būt kopā dotajā mirklī un ilgojas viens pēc otra. Bet kā jau Gatis teica, beigās jau tomēr viss ir labi! Cerams!”

Dziesmu producējis Artūrs Palkevičs, bet video producējis Kaspars Dvinskis (Dween Productions). Video filmēts Ozolnieku bārā “Meka”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE